Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 288 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
σαλονι αδιαφορο και εντελως τυπικο, ενα μπες-βγες δηλαδη.
μετριου προς κοντου αναστηματος, μελαχρινη, σχετικα καλη φατσα (το μονο ωραιο πανω της) το οποιο το χανει με τη ξινιλα της βεβαια, μικρα καπως νερουλα βυζια (τα οποια ειδα πιο σχολαστικα μεσα), λεπτο θηλυκο σωμα με καποια μικροπιασηματακια (χαλαρωση σε κοιλια), ντεμι κωλος και οκ ποδια. ολο αυτο ντυμενο σε ενα διχτυωτο μπλε-θαλασσι-τιρκουαζ μινι.
πηγαινα για λαουρα κλασσικα, αλλα ελειπε και ειπα να δοκιμασω και αυτη του ομιλου.
μεγαλη μαλακια αν και φανηκε οτι θα ηταν μαπα... δε φανταστηκα το ποσο ομως.
θυμηθηκα οτι ηταν αυτη που δεν προσεξα καν τις προαλλες με την λαουρα btw.
α ρε (καβ)λαουρα μουναρα !!!
εισοδος στο δωματιο ξινισμενη και σκαει κρεβατι αμεσως με την κοκκινη καποτα ανα χειρας, την ανοιγει και με περιμενει.
καταλαβα ειπα... παμε για το κλασικο ξερογαμησιο, το λατινικον.
κομιουνικεησο στα λατιν για οσους ξερουν, ελαχιστα ελληνικα-αγγλικα.
δεν ειχα και ορεξη για μπλα μπλα με τοση ξινιλα παντως, αλλα και τι να πεις αλλωστε?
καμια κινηση για προκατ και απο τους δυο μας.
προλαβα ομως και της ξεδιπλωσα το διχτυωτο μινι γιατι με περιμενε ετσι ακριβως, ντυμενη.
ξαπλαρω, μου φοραει προφυλαξη σε πεσμενο πουλι και ξεκιναει την εργασια της.
η πιπα της ειναι εντονη και γρηγορη, αλλα χωρις καμια ηδονικοτητα. με αρκετο χερι, εντελως αγαρμπη και κυριως ατεχνη. εχει πιασει το καβλι μου και ανεβοκατεβαζει το χερι της μονοτονα πανω κατω σε γρηγορο ρυθμο, κατι σαν εμβολο. το μονο καλο της υποθεσης ηταν οτι ειχα απεναντι μου τον καθρεφτη και απλα εβλεπα τον αγωνα της, απαθεστατα.
ο καφες μου ελειπε.
ειχε ξαπλωσει πανω μου με πλατη σε μενα και δεν εβλεπα, αλλα και δε μπορουσα να πιασω τιποτα. εμεινα μονο στο να χαϊδευω λιγο πλατη, λιγο κωλο και κανα βυζι στο αποξω-αποξω.
σταματαει αφου κουραστηκε το χερι της και μου ειπε ελα-εκανε νοημα, για να ξεκινησω εγω προφανως και παει να παρει θεση για μισιον. ελα απο πανω εσυ της λεω-της εκανα νοημα και μου ριχνει ενα καντηλακι σπανιολικο... μαλλον (κατι ειπε ξινισμενα).
σαλιο και ξεκιναει το ανεβοκατεβασμα σε εντονο παλι ρυθμο, αλλα με τετοιο τροπο ωστε να μην τον τρωει ολο.
τζελ μαλλον δεν ειχε γιατι ειχε τελειωσει λογικα.
εβαζε αντισταση στον τοιχο μια το ενα χερι της και μια το αλλο οταν κουραζοταν. την αφησα λιγο να δω πως θα το παει και επιασα και εγω λιγο δουλιτσα πιο μετα. τη ζυγοσταθμισα για να τον τρωει ολο και εκει ειχαμε και κατι κραυγουλες οπως ηταν αναμενωμενο. την πηγα ετσι οπου βγηκε το πουλι μου απο μεσα της με μια πιο εντονη κινηση και αναγκαστηκαμε να αλλαξουμε σταση.
εκει μου ξαναειπε το "ελα", αλλα την προλαβα στο τσακ και την εστησα σε ντογκυ στην ακρη του κρεβατιου με μενα ορθιο κλασικα. ξανακουσα ενα ισπανικο καντηλακι εκει περα.
βαζει μαξιλαρι απο κατω της και στηνεται καπως καλα θα ελεγα. δυστυχως μια μικρη μυρωδια ψαριλας αρχισε να αναδυεται και ηταν σημα για να τελειωνω οσο πιο γρηγορα γινοταν και με αυτο το τσιρκο.
μπαινω χαλαρα και ανεβαζω ρυθμο σιγα σιγα. να εχει πιασει και να τραβαει το σεντονι. εκει που εχω φτασει σε ενα αρκετα ικανοποιητικο σταδιο (οχι σπασιμο) ξεκιναει να δυσανασχετει, να ψιλοβογγαει και να μου μιλαει ισπανικα, τα οποια δεν καταλαβαινω. προφανως συνεχιζε τα καντηλια γιατι δεν τελειωνα. τη γραφω στα @@ μου και δινω λιγο ακομα ενταση ωσπου κανει μια αποτομη κινηση μπροστα, με κοβει (εχω βγει) και μου λεει με πιο νευριασμενο υφος "τεν μινουτος".
γελαω.
ευτυχως η μυρωδια δεν εγινε πιο βαρια να λες... παλι καλα.
με νοηματα καταλαβαινω οτι θελει να ξαπλωσω παλι για να αποφυγει το γαμησι αλλα και να με τελειωσει με μαλακια, οπου το κανω για να δω αν θα το κανει οντως, μιας και ποτε δεν εχω τελειωσει ετσι ολα αυτα τα χρονια.
περιμενα να δω αν θα καταλαβει τη ψαριλα της, αλλα παπαρια. τον εβαλε κατευθειαν στομα για να τελειωνει... πιστεψε.
μπλιαχχχχχχ βρωμιλω ψιλοσκεφτηκα.
ξαπλα παλι λοιπον και ξεκινημα πιπα σε ακομα πιο εντονο ρυθμο, στο ιδιο στυλ εμβολου οπως και στην αρχη. δε γινοταν με τιποτα να χυσω εννοειται και μετα απο καποια λεπτα μου ξαναλεει το "τεν μινουτος" νευριασμενη εννοειται.
σηκωνομαι ορθιος και της κανω νοημα για μισιον και υπακουει. η δυσανασχετηση στο πικ και με ξεφυσημα.
τη στηνω παλι στην ακρη του κρεβατιου και ξαναμπαινω μεσα της. η εκφραση της μακραν οτι πιο ακυρο εχω δει σε πεησεξ, αφου δεν ειχα τελειωσει ετσι γρηγορα οπως περιμενε-ηθελε. τη γραφω στα @@ μου και παλι, παρα παρα παρα... παρα πολυ σχολαστικα και την πηδαω σε ηπιο μιντ τεμπο, γιατι σιγουρα θα με ξαναεκοβε. την πηγα ετσι λοιπον για καμποσα λεπτα ακομα ωσπου εχυσα εντος καποτιδιου. πηγε να τραβηχτει το τσουλακι, αλλα δε μπορουσε γιατι το ειχα καταλαβει και αυτο και την ειχα γραπωσει ηδη. με το που στραγγιξα, σηκωθηκε ταχυτατα, πηρε το γαλαζιο διχτυ ανα χειρας και εξαφανιστηκε.
δεν ειπε ουτε γεια. ...στα τσακιδια !
γρηγορα σαπουνοπλυσιμο και καθαριστικα για να φυγει η μικρη ψαριλα της απο πανω μου.

για να κλεισω.
1) ο χωρος οπως εχω ξαναγραψει και στα υπολοιπα ο ιδιος, για να μην λεμε τα ιδια καθε φορα. εχω βαλει και φωτος και απο αυτο το δωματιο για να κλεισω την τριλογια του οικου.
2) η τσατσα δεν ενοχλησε.
3) η λουϊζα ειναι αυστηρα για 2-3λεπτους. δεν εχει καμια ορεξη, δεν βγαζει καμια σεξουαλικοτητα και καμια καβλα, δεν προσεχει την υγιεινη της (το πιο σημαντικο), δε γουσταρει τη φαση και ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ !!!
συγκριτικα ηταν πολυ χειροτερη και απο την αννα ταϊ στις αρχες της μπορω να πω.
απο μενα ειναι ενα τεραστιο οχι ασφαλως.
ΒΡΕ ΟΥΣΤΤΤ !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
φυλης71οροφος1
φυλης71οροφος2
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
126
Likes:
51.269
Πόντοι:
27.261
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thanosm(2), giannSL, FAT BASTARD και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2024
Γιατί οι Λατίνες,είναι τόσο φόλα;
22 Οκτωβρίου, 2024
Κατά τό " η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται"
Η πουτάνα η φόλα απ'το σαλόνι φαίνεται
22 Οκτωβρίου, 2024
Λέγεται ότι πολλές δεν βρέθηκαν εδώ με την θέληση τους,ιδίως οι μικρές.
Είναι και το τζετ λαγκ από το ταξίδι από την άλλη άκρη του κόσμου...οπότε...άστο να πάει καλύτερα.
Ενώ το Αν.Μπλοκ που είναι η γειτονιά μας δεν έχει θέματα προσαρμογής για αυτό είναι απείρως προτιμότερο.
22 Οκτωβρίου, 2024
οι λατίνες στην εποχή μας είναι ότι ήταν οι Ρωσίδες στα μιντ90ς... σχεδόν.
ευτυχώς δεν είναι όλες φόλες, αλλά το περισσότερο ποσοστό ναι είναι.
22 Οκτωβρίου, 2024
@Giorgos H
συμφωνω μαζι σου στο μεγαλυτερο ποσοστο, αλλα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις.
τρανο παραδειγμα η ολγα απο φωκαιας19.
δες κριτικη μου και θα καταλαβεις τι εννοω, για να μην τα ξαναγραφω.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5