Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 221 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χωρίς να πηγαίνει πίσω σε υπηρεσίες και διάθεση να τον φάει (συνέχεια του τίτλου) . Αλεξάνδρα το κορίτσι μας εξ Ρωσίας 23 μαιών αλλά παρά το μικρό της ηλικίας της τα δείνει όλα στο κρεβάτι, πολλά τατού παντού στο σώμα της αλλά της πάνε. Είσοδος στο δωμάτιο ακριβώς μετά τα καθαριστικά, αρπάζει μωρομαντιλο και καθάρισε τόσο απαλά που ξαφνιάστηκα, με ρώτησε κιόλας και εάν πονάω, έχουμε συνηθίσει στο να αρπάζουν την πουτσα και να την τρίβουν λες και έχει μάκα ενός μήνα. Τσιμπούκι ανεφ για σεμινάριο μάστερ της ρωσικής σχολής τον έβαζε όλο η μικρή μέσα ενώ χουφτωνα τα 2 -2,5 βυζάκια της και το μουνακι της καθώς είχε κάτσει δίπλα μου. Μετά ανέβηκε από πάνω μου σαλιωσε το μουνακι και χώθηκα, καλή αίσθηση θα έλεγα αλλά δεν την λες και στενή. Μετά από παρότρυνση μου την έβαλα να κάνει βαθύ κάθισμα όπου η αίσθηση βελτιώθηκε αισθητά και πάνω που ανέβασα τοπ Ρυθμό αυτή να μου φωνάζει όχι τόσο βαθειά και πιο ήρεμα. Αλλαγή στάσης στα 4 όπου σαλιωσε πάλι το μουνακι και πάλι κοπανιμα από μέρους μου, πήγε να μου ξεφύγει να μην τον τρώει όλο αλλά την γραπωσα για τα καλά και μετά κανά 3 λεπτό καλού κοπανιματος άδειασα μέσα της εντός καποτας. Η μικρή είναι δυνατό μωρό αλλά θέλει να το χουλαντρισεις να τον φάει όλο μετά κάθεται χωρίς μα και μου και τον τρώει.
Υγ μοιάζει αρκετά με την Όλγα από παραδίπλα Φωκαίας 19 εάν δεν κάνω λάθος και σε υπηρεσίες και σε σώμα - τατού

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Rodos 87
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
303
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 FAT BASTARD, black crow, ΣΠΥΡΟΣΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2024
Έπαθα πλάκα, είναι απίστευτη. Μακάρι να μην είχε τα τατουάζ. Είχα συμπαθήσει την Όλγα με το χιούμορ και τους ψευτο οργασμούς της και τώρα τούτη δίνει πόνο, ρε μπας και είναι η μικρή της αδερφή; Έγινε και μια μικρή παρανόηση με τα λίγα Ρώσικα που μιλάω και αντί να μείνω περισσότερο χρόνο στο δωμάτιο, άστα να πάνε, όποιος ξέρει, μάλλον ξέρει. Α ρε Όλγα, το λεγες ότι σε απατάω. Ορίστε τώρα, τουλάχιστον με νεότερο μοντέλο, αντίγραφο σου.
review reaction 1 Rodos 87
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1