Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 287 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
σαλονι απλο και με χαμογελο, χωρις κατι εξτραβαγκαντε.
ωραιο κορμι και μετρια προς καλη (οταν γελαει κυριως) φατσα οπως στις προμοφωτος του αναλογου σαητ.
αρα δε χρειαζεται να πω κατι παραπανω για την εμφανιση μιας και ειναι ολα ακριβεστατα.
https://www.athens-sex-studios.gr/-108/2975--.html (ενωσεταεξυπνα)

εισοδος στο δωματιο οπου με πετυχαινει λιγο πριν το τελος απο τα πρωτα καθαριστικα, μου σκαει χαμογελο και με περιμενει στο κρεβατι καθιστη. πηγαινω διπλα της και ξεκιναω ενα ελαφρυ μπαλαμουτι, αφου σηκωθηκε ορθια πρωτα, με χουφτωμα στην κωλαρα της κυριως μιας και ειναι θεσπεσια, αλλα και ελαφρυ γλειψιμο στα βυζια της.
με μετρο βεβαια γιατι βιαζεται να σε καθοδηγησει στο κρεβατι παλι για να ξεκινησει το εργο της.
προκατ ανυπαρκτα.

η πιπα ειναι φρι εφοσων προηγηθει το καθαρισμα με μαντηλακι και επισης μικρης διαρκειας, της κλασσικης λατιν σχολης δηλαδη.
στην αρχη βεβαια παει να σου φορεσει κατευθειαν την προφυλαξη για να το αποφυγει, αλλα μετα την υποδειξη μου δεν το αρνηθηκε.
με το στησιμο που πηρε εμεινα στο να χουφτωνω τα βυζια της, τα οποια ειναι μικρα προς νορμαλ και φυσικα, κατι το οποιο δε φαινεται στις προμοφωτος και εννοειται δε με χαλασαν μιας και εχω πει οτι ειμαι λατρης της φυσης μακραν.
περαν αυτου δεν υπηρχε κατι αλλο για να ασχοληθεις και αφου και η πιπα ηταν συντομη, αμεσως της ειπα για ντογκυ, μιας και το καου μου το αρνηθηκε.

την εστεισα στην ακρη του κρεβατιου με μενα ορθιο για να απολαυσω την κωλαρα της, αλλα και να τελειωνω οσο γρηγορα γινοταν, μιας και καταλαβα οτι δεν υπηρχε κατι περισσοτερο να κερδισω εκτος απο ενα τυπικο, αδιαφορο, ξερο και απλο γαμησι.
στηνεται μια χαρα ομως, ειναι ευθυμη, τον τρωει αβερτα αλλα μεχρι ενα σημειο.
οταν τσιτωσεις και πας σε πιο εντονες καταστασεις σε κοβει για πιο σιγα.
καλυτερα για μενα αφου ετσι κερδισα επιπλεον χρονο.
ξαναλεω εχει κωλαρα. ωραιο δερμα επισης.
κρατημα ωμων, χουφτωμα στην κωλαρα της οπως και στα βυζια της για εξτρα δοση καβλας. σε αυτα κανενα προβλημα, δεν εχει θεμα.

μετα απο καμποσα λεπτα αλλαγη στασης σε μισιον, οπως ειμασταν εκει στην ακρη του κρεβατιου.
εχει ωραιο μουνακι επισης, αλλα δεν εκανα καν κινηση για γλειψιμο παρολο που δεν εβαλε πολυ ζελ μιας και της ηταν προς το τελος. γενικως αν δε μου βγαλει και η αλλη καποια συμμετοη, εστω τυπικη, δεν κανω κινηση παραπανω επαφης π.χ. γλειφομουνι η' φιλι.
και σε αυτην τη σταση κανενα σχετικα προβλημα, καθεται και τον τρωει μια χαρα μεχρι το οριο που ειπα πιο πριν ομως.
επαιξα λιγο πιασιμο λαιμου μπας και το αλλαξω στο παρα 5, αλλα το απεφυγε ευγενικα. επισης κρατημα στα βυζια της την ωρα που την κοπαναγα καπως πιο εντονα. την πηγα ετσι και δεν ηθελα να αλλαξω αλλη σταση μεχρι που εχυσα εντος καποτιδιου.
προς το τελος μου εκανε και ενα θεματακι με το χρονο και καλα να βιαστω λιγο, αλλα δεν εδωσα σημασια.
στο στραγγιγμα κανει κατι αποτομα για να το αποφυγει επισης, αλλα την κρατησα με τροπο.

σηκωμα για καθαριστικα, ευχαριστιες εναλλαξ, χαμογελο και μπαη μπαη.

για να κλεισω.
1) ο χωρος ειναι ανανεωμενος οπως εχω ξαναπει, γι'αυτο και συνεχιζω να τον τιμαω σταδιακα. επισης το συγκεκριμενο σπιτι μαζι με το διπλανο ισογειο, φερνουν καποια στουντιοκοριτσα-μασαζοκοριτσα που τα τιμας στο απλο 20αρικο και ετσι εξοικονομεις αρκετα.
εχω βαλει φωτος απο το δωματιο, αν και ολα μοιαζουν μεταξυ τους πλεον.
2) η τσατσα δεν ενοχλησε μιας και ημουν μονος.
3) η λουνα εινα μια σχετικα καλη-εμφανισιμη κοπελα σε συνολο για λατιν, εχει καλο κορμι και ωραια κωλαρα. ομως η αποδοση της ειναι μετρια και δεν εχει συμμετοχη. σε αφηνει να κανεις τα δικα σου μεν μεχρι ενα σημειο, αλλα δεν αντεχει τα σκληρα ζορια δε και σε κοβει για πιο σιγα. αν αργεις επισης, σου κανει ενα θεματακι με το χρονο ευγενικα ομως.
προσωπικα τη βαζω στην κατηγορια του ορεκτικου.
δηλαδη πριν πας στο κυριως πιατο με μια κοπελα που σε αφηνει να παιξεις μπαλα σωστη (για μενα), με ανεβασμενες και εντονες καταστασεις.
απο μενα λοιπον ειναι ισως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λούνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
φυλης71οροφος1
φυλης71οροφος2
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
51.155
Πόντοι:
27.261
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Milfomaniac, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2024
Ωραία κριτική.
review reaction 1 papaphilips
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1