Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 192 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σε όλα τα καλοπαιδα!! Καυλοπαιδα ήθελα να πω!
Την Μαρία την γνωρίζω εδώ και έναν χρόνο περίπου!
Το καλοκαίρι που μας πέρασε, έλειπε στην πατρίδα της και από τον Σεπτέμβριο είναι πάλι στις ερωτικές "επάλξεις"!!
Πρόκειται για μία Ρωσίδα... γύρω στα 30 με μαύρο μαλλί, ελαφρώς "σπασμένο" πρόσωπο αλλά σώμα ικανοποιητικό για να σε κάνει να την δοκιμάσεις!
Στο σαλοναρισμα ... εάν δεν την γνωρίζεις... σε αφήνει αδιάφορο!!
Εάν όμως την γνωρίζεις... δεν υπάρχει δεύτερη σκέψη!
Την πρώτη φορά που έκανα την κίνηση για να περάσω μαζί της, πέρασα τόσο καλά...!!! Που μου "φυλάκισε" την σκέψη!!!
Από τότε είναι η πρώτη μου κίνηση, εάν δεν βρίσκω κάτι άλλο ενδιαφέρον!!
Με την Μαρία... ξέρω ότι θα περάσω "θεϊκά"!!!
Υγ. Εδώ οφείλω να κάνω μία διευκρίνιση! Δεν συνεπάγεται ότι με όλους θα είναι έτσι η κοπέλα γιατί εξαρτάται από τον "τύπο"που έχει ο καθένας και θα της ξεκλειδώσει την καύλα!!!
Απλά εγώ της έχω κάνει "κλικ"από την πρώτη γνωριμία μας και μόλις με δει... κάνει σαν τρελή!!!
Στην τελευταία μου επίσκεψη κι επειδή είχαμε να συναντηθούμε από την προηγούμενη φορά πριν φύγει το καλοκαίρι για Ρωσία, μόλις άνοιξε την πόρτα του δωματίου και με είδε, έκανε σαν μανιακή!!
Τα γλωσσοφιλα έπεφταν βροχή!!! Πρέπει για κανένα 5λεπτο να φιλιομασταν χωρίς σταματημό!!! Σταματούσα να βυζαξω τις ρώγες της ενώ με το άλλο μου χέρι χουφτωνα τη μουνοτρυπα της, που ήδη είχε γίνει μούσκεμα από τα πρωερωτικα υγρά!!
Είναι σαν να είσαι με την κοπέλα σου στην κυριολεξία!!!
Και ξανά γλωσσοφιλα και φιλιά στα αυτακια της και να μην ξεκολλάει την ? της από το στόμα μου!!!
Η πουτσα μου κόντευε να εκραγεί μέσα από το μπόξερακι, που δεν είχα προλάβει να βγάλω!
Αφού είχαμε "σαλιωθει" εκατέρωθεν με τα φιλιά και οι γλώσσες μας έπαιζαν σε τρελό Ρυθμό, ήθελα να "προσκυνήσω" την μουναρα της!! Μιλάμε για γλωσσοφιλα αλλά αυτή την φορά από εμένα στο μουνι της!!
Είχε τρελαθεί από την καύλα και η λεκάνη της συσποταν από την ηδονή που της προσέφερε η ? μου!
Μέχρι και την κωλοχαραδρα της εγλειφα!!!
Είχα περάσει σε άλλη διάσταση... από την καύλα... που είχε χτυπήσει κόκκινο!!!
Είχε έρθει η ώρα να της ξεσκίσω τη μούνα της!!
Της ζήτησα να καβαλήσει το "φλεγόμενο" άτι κι εκείνη ως λύτρωση το δέχτηκε!!!
Μάλιστα έκανε έναν μορφασμό ανακούφισης, μόλις η μουναρα της βυθίστηκε μέσα στην ψωλαρα μου!!!
Και οι δύο μας... είχαμε παραδοθεί στην απόλυτη έκσταση της πιο τρελής καυλας!!! Οι πουτσιες έπεφταν βροχή και η μουναρα της τρανταζοταν από τα αλλεπάλληλα "χτυπήματα"!!!
Επειδή ήθελα να την αγκαλιάσω περισσότερο... της ζήτησα την ιεραποστολική στάση!! Εκείνη με είχε τυλίξει με τα πόδια της γύρω από την μέση μου κι εγώ είχα πέσει πάνω της με νέα ρουφηγματα στα βυζιά της, νέα γλωσσοφιλα ενώ ταυτόχρονα... της ξεσκιζα τη μουνοτρυπα που πλέον είχε μουδιάσει από την καύλα και την "πολιορκία" της ψωλης μου!!!
Το... τέλος ήταν δρομολογημένα και αναπόφευκτο!!! Σαν σε ⛺ από αρχαία ελληνική μυθολογία με την τραγωδία που την ακολουθεί η κάθαρση!!
Ξαφνικά αισθάνθηκα το σπερματικό μου υγρό να πλημμυρίζει μέσα στο προφυλακτικό που ήταν φυλακισμένο μέσα στην καυτή μουναρα της!!
Η αποθέωση της καυλας είχε επέλθει ολοκληρωτικά και καθολικά!!!
Η Μαρία είναι η Καύλα η ίδια!!!
Να προσέχετε τους εαυτούς σας και να γαμάτε...
Το γαμησι είναι ζωή!!!
Το καλό γαμησι είναι η ευτυχία στη ζωή!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Vravrona
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
345
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 boudog, Yatoputso, sisax87 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2024
Τι γίνεται με αυτές τις Ρωσίδες ρε παιδιά;;; Είτε παράγουν πιροσκί, είτε καύλες πάντα φεύγεις χορτασμένος στο τέλος.
16 Οκτωβρίου, 2024
Τύπε καλά το πήγαινες μέχρι που έγραψες για προφυλακτικό Money MouthMoney Mouth,μάλλον δεν το είχε καμία ανάγκη η τύπισσα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2