Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κύρα είναι ένα νεαρό πανέμορφο ξανθό ρωσιδάκι, ψηλή γύρω στο 1,70 με αψεγάδιαστο σώμα κατηγορίας τοπ μόντελ κι ένα λάγνο μάτι που όταν καυλώσει και σε κοιτάξει κατάματα είναι αδύνατον να καταφέρει κάποιος να τιθασεύσει το σπέρμα του και να μην τελειώσει σε δευτερόλεπτα. Η κοπέλα είναι εμφανησιακά άψογη για όσους προτιμούν τις αδύνατες χωρίς να είναι υπερβολικά σκίνι. Κάνει εκπληκτικό ακάποτο deep throat, το εξαφανίζει όλο, ξεπερνάει αμυγδαλές, βήχει, φτύνει, τις κόβεται η ανάσα και συνεχίζει. Φαίνεται πως πραγματικά το απολαμβάνει το κλαρίνο κι αυτό είναι πολύ επικίνδυνο για τους πολύ καυλωμένους και για πολύ καιρό αγάμητους μήστες να μην καταφέρουν να αντισταθούν στην κατάθεση εντός του λάρυγγα της. Αν τα καταφέρετε και περάσετε αυτή τη δύσκολη δοκιμασία θα σας πρότινα να ανταποδώσετε με ένα περίτεχνο γλυφομούνι γιατί πραγματικά το αξίζει. Αν την καταφέρετε να χύσει, κάτι που δεν ήταν πολύ δύσκολο, σχεδόν στο πεντάλεπτο, θα ξεκλειδώσει τελείως και θα απολαύσετε ένα εκπληκτικό γαμήσι μες το στενό και υγρό μουνάκι της από φυσικά κολπικά υγρά κι όχι λιπαντικές κρέμες που για μένα είναι ότι πιο αντικαυλωτικό υπάρχει. Ένα αρνητικό έχω να σημειώσω ότι δεν κάνει γλωσσόφιλα, ίσως με κάποιον νεότερο να δέχεται γιατί κι εγώ είμαι κάποιας προχωρημένης ηλικίας, οδεύοντας προς τα 60. Σίγουρα θα ξαναπάω πριν πάρει μετάθεση κι εξαφανιστεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κίρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ζεth
Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
122
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, STAVROS6969, hustler και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2024
Σιγά το μοντέλο. Σκελετός με επένδυση δέρματος με ξινή μάσκα μουρης. Αν είναι για επίδειξη μόδας σαβανων καλή θα είναι. Κάτι τέτοιες στην εποχή μου τις λέγαμε μανεκεν για σαβανα. Άσε που το σπίτι αυτό είναι φωλοφωλια
15 Οκτωβρίου, 2024
Σε βρίσκω κάπως υπερβολικό....
review reaction 1 Ζεth
15 Οκτωβρίου, 2024
μου κάνει εντύπωση που διαβάζω τέτοια περιγραφή για την Κίρα.
Την άνοιξη, καινούρια στο μαγαζί, ήταν παγοκολώνα. Λέτε να άλλαξε τροπάριο;
15 Οκτωβρίου, 2024
Διαφωνώ, την έχω δει πολλές φορές κ μάλιστα πρόσφατα. Πολύ αδύνατη, σαν σκελετός με δέρμα κ ξυνη φάτσα
15 Οκτωβρίου, 2024
Αξιοτιμε baroc το 20αρικο είναι ιερό. Δεν είμαι υπερβολικός, μιλάω εκ πείρας. Αυτό το σπίτι έχει παρακμάζει. Πριν χρόνια εκεί γαμαγαμε καλά. Πρώτα βγάλαν τους καθρέφτες, τώρα δεν λειτουργούν τα ντουζ, στα πορτατιφ κρέμονται τα καλώδια, όσο για τα κορίτσια
...
16 Οκτωβρίου, 2024
'Οσα δε φτάνει η αλεπού...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6