Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα στα αγαπητά παιδιά,

Κατασυγκινημένος συγγράφω την ανάβασή μου όπως λέει κι ο ποιητής…στους αναβαθμούς του Έρωτα…
Έφυγα σαν κυνηγημένος από την Μαρία Τσέχα αλλά συνέχισα ακάθεκτος το ταξίδι στα καλντερίμια των αισθήσεων και των σαρκικών παραισθήσεων …Διάβηκα το κατώφλι αρκετών οίκων στα πέριξ…Προς Διδύμου μεριά, Φωκαίας και ξανά Φυλής…Βαδίζοντας προς τα περίχωρα πριν τη συμβολή της Πιπίνου…Ανεβαίνω τα σκαλιά στον δίπατο οίκο Φυλής 109Α…Κάθομαι στον λερό καναπέ κι ενώ αρχίζει μια σωματική κούραση κι απογοήτευση δειλά να μου κατατρώγει τα σωθικά … Εκεί που δεν θα το περίμενα ποτέ εμφανίζεται μια οπτασία…Ουάου καρδιές!Η Φωτεινή…Ρωσίδα…Η πιο γοητευτική, η πιο όμορφη ιερόδουλη που έχω αντικρύσειΟυάου καρδιές!…Το πρότυπο της γυναίκας που πάντα ποθούσα και αναζητούσα να πέσω στον κόρφο της με δάκρυα στα μάτια και να παρηγορηθώ για τον πικρό μου βίο. Το πρότυπο της ιερόδουλης που στο πρόσωπό της αντικρύζεις την ερωμένη, τη φίλη, την αδερφή, τη μητέρα…Η Φωτεινή είναι γύρω στο 1,68-1,70. Ηλικιακά από 50 έως 55. Καλλίγραμμη. Πολύ ωραίο σώμα…Μοντελέ…Όλα στις σωστές αναλογίες…Λεπτά πόδια καλοσχηματισμένα…Όμορφο ποπουδέλι…Μέση λεπτή…Βυζάκια μικρά πανέμορφα με ωραίες σε ανοιχτό ροζέ ρώγες λαχταριστές που θέλεις να τις φιλήσεις να τις βυζάξεις και να μεθύσεις από το γλυκό τους νέκταρ…Ελαφρώς πεσμένα τα βυζάκια της ένεκα της ηλικίας…Από αυτά τα βυζάκια που θέλεις να τα χαϊδέψεις να τα αγγίξεις απαλά να τα προστατέψειςΓλώσσα…Η κοιλιά της επίπεδη και γυμνασμένη…Η Φωτεινή…στις απαρχές μιας ακαταμάχητης φθαρμένης γοητείας…Μια πρώην καλλονή…Και μια νυν γοητευτική και θηλυκή σέξι ώριμη γυναίκα…Τα μαλλιά της μακριά ξανθά και λιγάκι σπαστά…Το πρόσωπό της ιδιαίτερα γοητευτικό…Με λεπτά χαρακτηριστικά…Τα μάτια της γεμάτα καλοσύνη…Και το χαμόγελό της υπέροχο…Φορούσε μαύρο κιλοτάκι και σουτιέν…Έδειχνε άνετη και πολύ ευχάριστη όταν με υποδέχτηκε. Όταν μου μίλησε την αρχή νόμισα πως ήταν Ελληνίδα γιατί η προφορά της ήταν πολύ καθαρή… Έκανε νεύμα έπειτα και με οδήγησε να διαλέξω πιο δωμάτιο ήθελα... Τις έδωσα το χαρτονόμισμα μαγεμένος…Ο έσω χώρος του δωματίου που επέλεξα σχετικά ευπρεπής… με ντουζιέρα…Απέθεσα τα ιμάτιά μου στην ετοιμόρροπη κρεμάστρα…Έμεινα ξεβράκωτος με τις κάλτσες… Μάλαζα γεμάτος ανυπομονησία και καύλα το παπαρδέλι μου…Η Φωτεινή άνοιξε την πόρτα μετά από λίγο και εισήλθε… κυριολεκτικά χύμηξα πάνω της…Την αγκάλιασα τρυφερά…Την χάιδεψα στον ώμο…Ένιωσα την ζεστασιά από το απαλό της δέρμα…την φίλησα…Οσφράνθηκα την επιδερμίδα της…την ανάσα της… «Τι γυναικάρα είσαι εσύ» της είπα ψιθυριστά στο αφτί…
Τα βήματά μας μάς οδήγησαν στην άκρια του κρεβατιού…Άρχισα να την χαϊδεύω στην πλάτη…στην αρχή με αργές…μετά με πιο ζωηρές κινήσεις…Σαν να της έκανα μασάζ…Πώς να χορτάσεις τέτοια κορμάρα…Σπασίκλας «Δεν σε έχω ξαναδεί εδώ» τις είπα με απορία « έρχομαι κάποιες φορές για ενίσχυση» μου απαντάει… «Τι καύλα είσαι εσύ!» τις ψιθυρίζω στο αφτί …και αρπάζω με το χέρι μου τρεμάμενο από ηδονή το απαλό της ποπουδέλι…Μαλακό, τρυφερό, καμπυλωτό κωλαράκι…με μια ελαφρά κλίση προς τα κάτω… χαριτωμένοΓλώσσα…Χούφτωσα δυνατά και τα δύο κωλομαγουλάκια της…τα χαστούκισα…ΣπασίκλαςΕκείνη άγγιξε τότε το πρησμένο μου μαλαπέρδι και μου έκανε νεύμα να ξαπλώσω…» Είναι καθαρά μην φοβάσαι» μου είπε…Άρχισε να μου χαϊδεύει την κοιλιά και το δασύτριχο στήθος…με φίλησε στις ρώγες…Κι έπειτα έτριψε αργά κι αισθησιακά τα στηθάκια της στο καυλωμένο μου μαντζαφλάρι…Μου φόρεσε το προφυλακτικό με το στόμα – Κι εδώ της δίνω τα εύσημα διότι η Φωτεινή είναι καθαρή και προσέχει την υγιεινή της όπως μου είπε – κι άρχισε μια αισθησιακή πίπα…επειδή θα έχυνα από την καύλα πολύ γρήγορα την σταμάτησα… «Μην αγχώνεσαι» με καθησύχασε εκείνη…» Πώς και δεν έχεις παντρευτεί κάποιον τόσο καιρό στην Ελλάδα;» την ρώτησα…» Δεν έτυχε» μου αποκρίθηκε… «Θέλεις να ανέβω από πάνω σου;» με ρώτησε…Επειδή ήθελα να την χαρώ όσο μπορούσα την καθοδήγησα ιεραποστολικά κι ενώ τα δάχτυλά μου διέτρεχαν κατά μήκος τα καλλίγραμμα πόδια της βιώνοντας την ικανοποίηση μιας αισθητικής ολοκληρίαςΓλώσσα…όμοιας με αυτή όταν αντίκρυσα τα γλυπτά του Αλμπέρτο Τζακομέττι ή τους πίνακες του Μοντιλιάνι…Την ξάπλωσα στο λερό σεντόνι και ανοίγοντας τα θεσπέσια πόδια της αντίκρυσα την πολυπόθητη σχισμή της που έφερνε στο βυσσινί του Τισιανού που θα έλεγε κι ο Καββαδίας…Έτριψα τον πουτσοκέφαλό μου λίγο στο μπουμπούκι της κι έπειτα έσπρωξα το παλούκι μου στο βάθος του κομψού μουνιού της όπου μετά από λίγα γρήγορα σφυροκοπήματα έχυσα γεμάτος ικανοποίηση σπαρταρώντας σύγκορμος και δαγκώνοντας τον αλαβάστρινο λαιμό της…Κατευθυνόμενος προς την ετοιμόρροπη κρεμάστρα της είπα με εμφατικό τρόπο « Εγώ θα σε παντρευόμουν!»Κουλ…Κι εκεί συνέβη κάτι αναπάντεχο… Με ρώτησε «Δηλαδή είσαι ελεύθερος»; Η Φωτεινή ανοίχτηκε…άρχισε να με ρωτάει διάφορα όπως σε ποια περιοχή εργάζομαι…τι δουλειά κάνω…που σπούδασα…για να μην πολυλογώ συζητήσαμε διερευνητικά… Μου είπε ακόμα και σε ποια περιοχή μένει…Την ρώτησα « Να σου αφήσω τα στοιχεία μου;» « Την επόμενη φορά» αποκρίθηκε εκείνη. « Κι αν δεν σε ξαναδώ;» την ρώτησα… «Θα ξαναβρεθούμε» με διαβεβαίωσε… «Να εδώ είναι η κα…» και αναφέρθηκε στην διευθύντρια του οίκου υπονοώντας ότι θα μπορούσα να αφήσω τα στοιχεία μου στην διεύθυνση…Κάτι που έπραξα την αμέσως επόμενη μέρα μιας και η Φωτεινή έλειπε δυστυχώς…ΛύπηΔεν ξέρω αν θα επικοινωνήσει τελικά μαζί μου…Αν το κάνει πάντως εγώ θα την παντρευτώΣπασίκλας. Αυτά είχα να πω καλά να περνάτεΚαπέλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Υπογόης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
312
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Ζεth, Wolfman42, BWC21_athens και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2024
Η φωτεινη απο το Δ27 ειναι παιδια ?
13 Οκτωβρίου, 2024
Φίλε αν ψάχνεις για κουμπάρο είμαι έτοιμος…
Κι όπως λέει ένα ρητό ο κουμπάρος κι κουμπάρα ….
13 Οκτωβρίου, 2024
Στο εύχομαι συναγωνιστή..το εύχομαι και σε αυτήν!
13 Οκτωβρίου, 2024
γιατι αγορι μου, γιατι ?Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4