Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 54 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στον πάνω όροφο.Η Άννα είναι από Κολομβία νέα στον οίκο με πάρα πολύ ωραία ανοιχτά γαλάζια μάτια απαλα σκούρο δερματακι (όχι μαυριδερό όπως οι περισσότερες λατινες) γύρο στο 1.60 το πολύ καστανομαλα,1.5 βυζάκι ψιλοπεμενο και μεγαλουτσικο κωλαρακι ψιλοπεμενο και αυτό αλλά έχει να πιασεις,ελαφριά πεσμένη κοιλίτσα (είχε τομή από κεσαρικη) γενικά όχι και το πιο μοντέλες σώμα αλλά για αυτό που ήθελα εκείνη την ώρα ήταν ότι πρέπει! Η τσατσά ήταν τραβελος και έμοιαζε με τον μπούτια στο βίντεο που φοράει μαύρα ?καθώς φορούσε ένα μαύρο αέρινο φουστάνι και τσακωνόταν με όλο τον κόσμο μπουκαροντας στα δωμάτια ?! Διαλογος με έναν μαύρο : άντε μαλακαααα τελείωνε θα σε γαμησω!!!!
Τους έβαζε στην θέση τους σαν προϊστάμενος σε βάρδια εργοστασίου?!!μπαίνω δωμάτιο μου κάνει μια μικρή ξενάγηση ο μπουτιας λες και ήταν τόσο μεγάλο που δεν έβλεπα τον νιπτήρα... Ο χωρος Μεταξουργείου από καθαριότητα καθώς ο συναγωνιστής στο δίπλα δωμάτιο πιο πολύ μιλούσε με την κοπέλα πάρα γαμουσε ...ξαφνικά μπουκαρει μέσα ο μπουτιας και αρχίζει και ψεκάζει αρωματικό χώρου και να μαζέψει τα σκουπίδια ?μετά ξαναμπαίνει μαζί με την Άννα ...έχω αρχίσει και φοβάμαι μήπως είναι και ι μπουτιας στο κόλπο!!βάζει σακούλα στα σκουπίδια και τον τρολαραμε καθώς έσκυβε μαζί με την Άννα ! Η Άννα ευδιάθετη δεν ξέρει γρι ελληνικά πολύ ελάχιστα αγγλικά. Ψιλαφιζε τα τατού μου και κοιτουσε συνέχεια με βλέμμα περίεργο μετά έπιασε το νεκροταμπελο που φορούσα στον λαιμό και προσπαθούσε κάνα λεπτό να το διαβάσει ενώ δεν ξέρει Χριστό ελληνικά ? λέω από μέσα μου καλά την βάψαμε θα φάμε τον χρόνο σε μαλακίες μου έβαλε και τον σκούφο σε πεσμένο κατάρτι ....αλλά μπήκε στον αγώνα μαχημα!! Πολύ καλή πίπα (κάνει και ελεύθερο στοματικο στο πρόγραμμα)! Ακολούθησε cow girl όπου με καβαλάει με λυσα και εγώ να ζουλαω την κωλαρα της και να την κοπαναω πάνω στον πουτσο μου πιο πολύ!! Έδειχνε να το απολαμβάνει και ξαφνικά μου λέει στοπ και ανασαίνει βαριά! Την ρωτάω -are you ok;
-yes yes i finish first and now i finish you
Λέω μαλακίες λέει τώρα δεν τα πιστεύω ότι μπορεί να τελειώσει μια ιερόδουλη και προσπάθησα να ξαναξεκινησω μπασίστα και δεν με άφηνε λέγοντας μου να περιμένω
Συνεχίσαμε λίγο Καβάλα και της ζήτησα στα 4 όπου με κοπαναγε με την όπισθεν με μανία και δώστου εγώ πιο πολύ ενώ δεν είμαι φαν του στα 4 αυτή η κωλαρα μου έβγαζε γούστα!! Τα πλαφ πλαφ ακουγοντουσταν ενοντα και ξαφνικά εκεί που τελειώνω πετάξετε ο μπουτιας από έξω λέγοντας
-εεεε μην ξανακουσω αυτά τα πλαφ πλαφ πλαφ θα σας γαμησω και εσας ?!!
Σκάσαμε και οι 2 στα γέλια κοροϊδεύοντας το πλαφ πλαφ!
Ακολούθησε λίγο σοσιαλ και βγήκαμε σαν ερωτευμένο ζευγαράκι κοιτάζοντας μασ ο μπουτιας με νεύρα όπου δεν κρατήθηκα του είπα μακράν είσαι η καλύτερη πέθανα στα γέλια μέσα !! Απάντηση:άμα σε πεθάνω στια φαπες θα σου πω εγώ! Ευχήθηκα καλή συνέχεια και κατηφόρισα !

Υγ: συγνώμη αν κούρασα αλλά ήταν από τις πιο αστείες στιγμες σε μπουρδέλο και η κοπέλα ήταν φουλ ευδιάθετη! Στην τελική αυτό θέλουμε να υπάρχει ευχάριστο κλίμα και καλή διάθεση και να είμαστε πάντα ευγενικοί

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2024
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Morty love Jessica
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.239
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 ΣΠΥΡΟΣΣ, Επιρρεπής, EvilPlasma

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2024
Wait, what? Colombian with blue eyes? Latina with blue eyes?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1