Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Μπουρδέλα 146784
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημέρι Πέμπτης μετά από κατάθεση στο Μετάξι, κατέβηκα στην υπόγα που τώρα τελευταία φέρνει καινούρια τεμάχια. Εμφανίστηκε η Λούνα, μελαχρινό λατινάκι με πεταχτό ποπουδέλι. Δεν είναι καμμιά καλονή, αλλά είναι ευχάριστη και τσαχπινούλα! Πρόγραμμα απλό. Πλήρωσα και μπήκα.
Εμφανίστηκε η κοπέλα, χαμογελαστή και γλυκειά. Ανταλλάξαμε αγκαλιές και χαδάκια και χούφτωνα το κωλαράκι της. Την ρώτησα για κώλο με έξτρα € και αρνήθηκε:(. Πέρασμα καπότας και πιπούλα ωραία και χαλαρωτική, παρά το νεαρό της ηλικίας της. Με πίπωνε αισθησιακάΈρωτας Μπαλάκια δεν περιποιήθηκε. Άρχισα να δαχτυλιάζω το μουνάκι της και ξαναρώτησα για έξτρα κώλο, αλλά μου ξανάρηξε άκυροΚεφάλι σε τοίχο!
Ήρθε από πάνω μου, έπιασα τα κωλομάγουλα της και άρχισα να τα καρφώνω στο τσιτωμένο κατάρτι μου. Ταυτόχρονα έριχνα χαστούκια στο κωλάρι τηςΈρωτας
Τη γύρισα στα τέσσερα και της είπα πως θέλω οπωσδήποτε το σουφράκι τηςΓλώσσα. Της το είπα επίμονα!
Τελικά δέχτηκε με έξτρα 10€Αγγελούδι
Της έγλυψα λίγο το κωλοτρυπίδι της και της έβαζα δάχτυλο ν'ανοίξει λίγο. Μετά έβαλα τη πούτσα μου, που σιγά σιγά τη ρούφηξε όλη μέσα στο κωλάντεροΠροσκύνημα Άρχισα να τη κωλογαμάω σιγά και γλυκά και χάζευα το θεσπέσιο κωλοτρυπίδι της που μπαινόβγαινεΝαι!Ναι!Ναι!.Το κωλί της ήταν σφιχτό σα μέγγενη Ναι!Πόσο γουστάρω να γαμάω σφιχτά νεανικά κωλαράκια άτακτων κορασίδων!!!!!!!!!
Αφού το κωλί της είχε συνηθίσει το καυλί μου, ανέβασα ταχύτητα και άρχισα να τη ξεκωλιάζω με εκείνη να βογγάει και να τραβά το σεντόνι. Τη γύρισα πλάγια και της έριχνα γερό ξεκώλιασμαΝαι! Δεν άντεξα και σε αυτή τη στάση κέρασα κοκτέιλ μέσα στο σφιχτό πλην όμως φιλόξενο κωλάντερο της (με καπότα πάντα).
Τραβήχτηκε, πλύθηκε, αγκαλιαστήκαμε, χαιρετηθήκαμε.
Η τσατσά δεν ενόχλησε.
Συμπερασματικά, η Λούνα είναι ένα γλυκό λατινάκι με πεταχτό κωλαράκι. Έχει ένα σφιχτό σουφράκι που είναι κόλασηΣπασίκλας
Με πολλή πίεση και επιμονή δέχτηκε κωλογαμήσι. Το γράφω, μην πάτε μερικοί έτοιμοι για κώλο, φάτε άκυρο και βρίζετε!
Προσεχώς, θα ξαναπεράσω να ξανασκίσω το κωλί της, αν το ξαναδώσει.
Αυτά έως την επόμενη περιπέτεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λούνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μήτσος Μπάμπολας
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.319
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 giorgiodelafuentes2, Dstrict, Junax και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2024
Εύγε!
review reaction 2 Μήτσος Μπάμπολας
12 Οκτωβρίου, 2024
Έχει συμμετοχή βλέπω απ'αυτά που γράφεις.
Αυτή πρέπει να είναι το μελαχρινακι κοντούλικο που αναφέρω στη χθεσινή ενημέρωση, κάνει ένα γύρο στο στύλο προσπαθώντας να χαμογελάει σε όσους περισσότερους.
review reaction 1 Μήτσος Μπάμπολας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2