Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ωρα πεντε και κατι, στην εναρξη της απογευματινης βαρδιας και γυριζω τα μιλφομαγαζα για μια καλτ συνευρεση.
Βλεπω την βικτωρια πρωτη φορα, μια μιλφαρα με προστυχη φατσα και βλεμμα, χωρις σουτιεν με τις βυζαρες εξω και μια κωλαρα με αρκετη κυτταριτιδα. Δεν το σκεφτηκσ πολυ και περασα, αφου σε αυτον τον οικο δεν εχω φαι ποτε φολα, ομως διαψευτηκα!!!!
Με το που μπηκε και παω να την αγκαλιασω και ν αρχισω τα γλιψιματα με σταματαει λεγοντας εχω τα αναπνευστικα μου και κυκλοφορουν ιωσεις. Κοντα στο λαιμο δεν την πλησιαζες για κανενα λογο, γυρνουσε ξυνισμενα το κεφαλι. Το ακριβως αντιθετο δηλαδη απο την Ελένη στο διδυμου 8 ,που ειναι χυμα στο κυμα και τα δεχεται ολα!!!!
Μου λεει....ξαπλωσε και χαλαρωσε μωρο μου να σε φτιαξω εγω. Ερχεται λοιπον αναμεσα στα ποδια μου και αρχιζει ενα αργο αισθησιακο γλειψιμο στο στηθος μου κατεβαινοντας προς τα κατω. Τουλάχιστον με εφτιαξε εδω και λεω τουλαχιστον θα χυσουμε αξιοπρεπως. Περναει καποτα και παιρνει μια ωραια πιπα αισθησιακη και τελειως αργη που με εκανε τουρμπο!!!! Εννοειται αρχιδια δεν εγλειψε.
Στηνεται μετα στα τέσσερα με την τεραστια κωλαρα της κι εγω όρθιος στην ακρη του κρεβατιου την σφυροκοπησα για λιγο κι εχυσα!!!! Φυσικα δεν θα υπαρξει δευτερη φορα. με τετοιες τυπικες υπηρεσιες θα προτιμουσα να παω σε καμια πιτσιρικα απο αυτες τις λατινες μουναρες που ειδα στην φυλης!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Προκαταρκτικά
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
85
Likes:
971
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, walker 76, baroc και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2024
Καλησπέρα αγαπητέ φίλε.
Έτυχε να προσέξεις αν είχε ένα τατουάζ πεταλούδα στα οπίσθια;
Σε ρωτάω γιατί αν είναι η κοπέλα που έχω υπόψιν, τη γνωρίζω χρόνια.
Ευχαριστώ πολύ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1