Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατηφορίζοντας την Δεκελείας μετά την νίκη της ΑΕΚαρας εναντίον του Παναθηναϊκού (2-0), ήμουν φουλ καυλωμένος και βλέπω ότι αύριο πρωί είναι η Αλινα. Μετά από κριτικές που διάβασα αποφάσισα να καταθέσω

Κατά της 11:30, μπαίνοντας στο υποκατάστημα με υποδέχεται η Ρωσίδα τσατσά που πάντα σε προτρέπει να μπεις στο δωμάτιο χωρίς να σου δείξει ποια κοπελιά δουλεύει. Τέλος πάντων, βγάζω παράβολο και της λέω θέλω την Αλινα.

Είναι 25-30, μελαχρινή ,1.65 περίπου και 2.5 βυζιά. Το πρόσωπο της είναι καυλιάρικο και ο κωλος στα 4 θεϊκός. Είναι επικοινωνιακή, ξέρει καλά Ελληνικά και πάντα χαμογελαστή.

Η πίπα (με καποτα) στην αρχή λίγο ουδέτερη, αλλά μετά από κανένα λεπτό πατάει γκάζι και μου άρεσε. Της λέω να την γλύψω και μου λέει βεβαίως. Μουνι ποίημα, φρέσκο ξυρισμένο. Κατέβαζε μουνοζουμια λες και ήταν ο Αχελώος. Είχε βάλει και το χέρι της στο κεφάλι μου και με πίεζε περισσότερο. Της αρέσουν τέτοια.

Ξεκινάω διείσδυση χαλαρά και κατάλαβενω ότι είναι λίγο στενή. Μου έκανε νόημα και με το χέρι της να πάω σιγά. Ανταποκρίθηκα και ενώ την γαμαω σκύβω να της φιλισω την κορμάρα(φιλιά στο στόμα δεν θέλει). Αλλαγή στα 4 όπου εκεί έδωσα γκάζια βλέποντας την θεϊκή κωλαρα στημένη όπου κατέθεσα.

Τίμια συνεύρεση και από τότε την πηρα ξανά για δεύτερη φορά.

Ο χώρος είναι καθαρός και με ντους.

Θα την ξαναπάρω ξανά στο μέλλον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
BWC21_athens
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
168
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cocos30, Milfomaniac, ΣΠΥΡΟΣΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2024
Μπράβο ρε φίλε και έψαχνα μια κριτική για Αλινα και δεν έβρισκα
review reaction 1 BWC21_athens
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1