Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 52 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τρίτη και τελευταία επίσκεψη στη Ντάρια, γνωστή κι ως Κάτια από Συγγρού 40-42 (Κριστίνα το πραγματικό της). Αδύνατη μιλφ, με υπέροχα μπλε μάτια και πάντα με προσεγμένα άκρα. Στο μασάζ έδινε και κώλο με +20€ αλλά εδώ το παίζει κυρία, τάχα ότι ο πρωκτολογος της το απαγόρευσε Μαλακία . Το πρόγραμμα περιλαμβάνει ΑΚΑ στοματικό τελειωτικό κι 69.

Είσοδος της κοπέλας με καλή διάθεση και λίγα στοματοφιλα. Η πίπα ΑΚΑ με πέρασμα από τα καλαμπαλικια, χωρίς όμως να προχωρήσει προς το Τζουνοτρυπιδι μου Θυμός . Στη συνέχεια την πλάκωσα στο πινέλο σε μουνι/κώλο με θετική ανταπόκριση. Ιεραποστολικά στην άκρη του κρεβατιού της τον έχωσα, παίζοντας ταυτόχρονα με τον αντίχειρα την κλειτορίδα της. Τελικά, λίγο πριν έρθει σε οργασμό σταμάτησα επίτηδες Γαμήσου και της τον έδωσα στο στόμα μέχρι να χύσω! Ναι! Την διέταξα να έχει ανοικτό το στόμα την ώρα του χυσιματος και να με κοιτάζει στα μάτια. Τελικά τίποτα από αυτά δεν έκανε, οπότε καλά έκανα που την άφησα προηγουμένως ανικανοποίητη! Κουλ

Χύνω, όμως, ικανοποιητικά και μετά ξεκινάει η συζήτηση περί γεύσης του σπέρματος, εξ ου και ο τίτλος της κριτικής.

- Μωράκι, ήπια χυμό ανανά πριν (ψέματα). Έχει γλυκιά γεύση το σπέρμα μου?
- Τί είναι ανανάς? Χαχαχα!
- Είναι είναι φρούτο. Μαλακία
- Μουρο μου, δεν μου αρέσει πολύ το γλυκό σπέρμα. Το προτιμάω σαν το δικό σου, που μοιάζει με κρέμα. Αυτό είναι το καλύτερο! Το χειρότερο είναι το νερουλό.

Οπότε, σαν γνήσια σομελιέ σπέρματος, με διαβεβαίωσε για την ποιότητα του σπέρματος μου. Άρα γλύτωσα και το σπερμοδιαγραμμα! Χαχαχα!

Μαύρο στην τσα2, που βαρεσε πόρτα με άδειο σαλόνι και διέκοψε τη συζήτηση περί σπέρματος. Για μένα έκλεισε εδώ ο "κύκλος" της Κάτιας/Ντάριας, γιατί ότι ήταν να πάρω το έλαβα από την κοπέλα. Στα πλην ότι σε επικοινωνία μέσω μηνυμάτων μου είπε ψέματα ότι δεν δουλεύει καθόλου, ενώ είχε πιάσει δουλειά στο μπουρδέλο. Τηρεί μεν τις υπηρεσίες που αναφέρει αλλά αυτό δεν αρκεί για να την τιμήσω και τέταρτη φορά.

Αυτά από μένα! Εύχομαι υγεία στους συναγωνιστές! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Junax
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
13.964
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, Μήτσος Μπάμπολας, cocos30 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2024
Ώστε έδινε κώλο σε studio η Ντάρια ως Κάτια παλιότερα;
Σου είχε δώσει και τον αριθμό του τηλεφώνου της;
Ξέρεις και το πραγματικό της όνομα...
review reaction 1 Junax
24 Σεπτεμβρίου, 2024
Θα πρέπει να την χέσεις τώρα να γίνει κ κουραδοσομελιε
review reaction 3 Junax
25 Σεπτεμβρίου, 2024
Οτι καλυτερο εχω διαβασει σαν τιτλο για πουτανα
review reaction 1 review reaction 3 JOSSS, Junax
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3