Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 120 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Leyland... My name is Leyla!
Η Λεϊλά λοιπόν!
Η κοπέλα είναι η νέα άφιξη σε αυτόν τον οίκο της ηδονής!!
Είναι 19 χρονών και η καταγωγή της είναι από το Βουκουρέστι της Ρουμανίας!
Πρόκειται για μία κοπέλα με χαρακτηριστικά bbw αλλά είναι τόσο ωραία κατανεμημένα που δεν σε απωθεί από την επίσκεψη!
Αντιθέτως σε όσους αρέσουν οι γυναίκες με πλούσιες και φυσικές βυζάρες, είναι μία κατάσταση must go and have fun ?
Προσωπικά στην θέα του ντεκολτέ με τις βυζάρες της να ασφυκτιούν, παρέδωσα το μπλε παράβολο και μπήκα στο δωμάτιο!
Η κυρία που την παρουσιάζει στο σαλόνι, είναι πολλή εκφραστική και πρόσχαρη, δημιουργώντας μία αίσθηση οικειότητας και παρέας!
Η κοπέλα ήρθε μετά από σύντομη αναμονή και ξεκίνησα μία εντατική περιποίηση των βυζαρων της με πολλά χουφτωματα και γλωσσοφιλα στις ρώγες της!
Το πρόσωπο μου χανόταν ανάμεσα στα βυζιά της και δοκίμαζα και βυζοσκαμπιλα για να νιώσω την έκσταση να σε πνίγουν τέτοια μασταρια!!
Εκείνη έδειχνε να το απολαμβάνει αφού "προσκυνούσα" το βαρύ πυροβολικό της και φιλούσα το θαύμα της φύσης!!!
Είχε έρθει η ώρα να μου το ανταποδώσει με μία σπέσιαλ πεολειχία!
Άρχισε να με χαϊδεύει και να μου τον περιποιείται ενώ οι βυζάρες της είχαν ρίξει άγκυρα ⚓ πάνω στα πόδια μου καθώς είχε ξαπλώσει στο πλάι μου.
Σε χρόνο dt μου είχε γίνει "κάγκελο" με εμένα να απολαμβάνω το Ρουμάνακι να ρουφάει την πουτσα μου με λαιμαργία και ευχάριστη διάθεση!
Κάποια στιγμή με ρώτησε πώς θα ήθελα να την γαμησω κι εγώ χωρίς δισταγμό της απάντησα με την στάση που θα τιμούσε την πόλη της Καβάλας!
Εκείνη αμέσως με καβάλησε κι έσπρωξε το πέος μου, που επιζητούσε απεγνωσμένα τη μουνοτρυπα της, μέσα στην "ζεστή" φωλιά της!!
Ξεκίνησε ένα ανελέητο γαμησι, με τα καπούλια του κώλου της να παφλαζουν πάνω στα πόδια και να δημιουργούν μία απίστευτη αίσθηση καυλας και ηδονής!
Εγώ από την πλευρά μου ανέβαζα στροφές με πολλές και δυνατές πουτσιες, που ξέσκιζαν την μουναρα της και την έκαναν να γέρνει προς το σώμα μου με τις βυζάρες της να έχουν πέσει πάνω στο πρόσωπο μου και το στόμα μου να ρουφάει εναλλάξ τα βυζομπαλα της!!
Η καύλα είχε φτάσει στο αποκορύφωμα και αισθανομουν το τέλος να πλησιάζει...
Κάποια στιγμή, χωρίς να το καταλάβω έντονα, αισθάνθηκα να χύνω και να χάνεται η πουτσα μου μέσα στα ψωλοχυματα, ενώ συνέχιζα να "τρομπαρω" μέσα στο μουνι της ενώ εκείνη χτυπιοταν πάνω στο καυλι μου!!
Η λύτρωση είχε έρθει και για τους δύο μας! Ήμουν καθιδρος αλλά ευτυχισμένος που η μικρή Ρουμάνα μου είχε χαρίσει έναν τόσο έντονο οργασμό κι εγώ ένα τόσο ωραίο γαμησι σ'εκείνη!!
Με χαιρέτησε με ένα γλυκό φιλί ? κι εγώ της υποσχέθηκα πως θα την ξαναδώ οπότε είναι ο δρόμος μου από εκεί ή πως θα τον δημιουργήσω εγώ τον δρόμο για να την ξαναδώ...!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λεϊλά
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Vravrona
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
270
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 info@123, Διανοούμενος, Επιρρεπής και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2024
Zητω η ελληνο-ρουμανικη φιλια...!
24 Σεπτεμβρίου, 2024
Η πίπα ήταν ακαπέλα η σκουφάτη;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2