Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 54 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σημερινή κατάθεση προς το τέλος της 2ης βάρδιας, ώρα 9 μπαίνω στον οίκο και είχε δύο κοπέλες, την άλλη δεν θυμάμαι όνομα και επέλεξα την Αγάπη. Είσοδος στο δωμάτιο σχεδόν αμέσως μόλις μπήκα και με πέτυχε στα καθαριστικά, πάω στο κρεβάτι και πήγε και μου βάλει κατευθείαν καπότα σε πεσμένο εργαλείο, της λέω περίμενε να πιάσω έστω κανένα στηθακι, κανένα κολαρακι να μου τριφτει έστω λίγο να έχουμε μια ανόρθωση και η απάντηση της μην ακουμπάς κάν βυζιά με πονάνε (1 άκυρο) και δεν έβγαλε καν το σουτιέν που φόραγε. Τέλος πάντων αρχίζω λίγο χουφτωνω κολάρα την παίζω να σηκωθεί, μόλις είδε λίγο ανόρθωση κατευθείαν καπότα και πίπα μέτριας ηδονηκοτητας με τον έναν αγκώνα στα μπούτια μου, της ακουμπάω λίγο το χέρι γιατί με πονούσε έκανε ότι δεν καταλάβαινε. Της λέω μετά έλα από πάνω όχι μου λέει κρεμάει το βυζί και με πονάει ( συνενόηση στην νοηματική όλο αυτό) καλά της λέω έλα ιεραπόστολο να δούμε ξεκινάμε και όπως να έβαζα το σώμα μου δυσανασχετουσε και ποναγε και καλά. Γυρνάμε στα 4 πάλι τα ίδια τι να πηγαίνει μπροστά το σώμα της τι να τραβιέται στα πλάγια. Μετά από 6-7 λεπτά βαράει πόρτα η υπηρεσία και αυτή ήθελε να φύγει, τελείωσε η ώρα έλεγε τις κάνω νόημα έχουμε ακόμα καιρό τπτ αυτή τον χαβα της. βγαίνει έξω και λέω της υπηρεσίας έχουμε ακόμα κάποια λεπτά δεν πέρασαν 10 και μου λέει το ρολόι μου λέει ότι πέρασαν. Δεν είχα όρεξη να τσακωθω με την μαλακισμενη και έφυγα αχυστος.
Μαύρο λοιπόν στην τσατσά και στην Αγάπη από τα lidl που λέει και ο τίτλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Rodos 87
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
303
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Georgekor84, Yatoputso, Dsar263 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2024
Όποιος σέβεται τα δέκα ευρώ η τα τρώει κάπου αλλού η περιμένει να τα κάνει είκοσι να τα επενδύσει τουλαχυστον ( σωστά το έγραψα!)στην Φυλής.
Το χαμηλό εισιτήριο εισόδου δεν σημαίνει καλή ποιότητα υπηρεσιών...το αντίθετο μάλιστα.
Το ίδιο ισχύει σε πολλά άλλα πράγματα στην ζωή .
review reaction 1 Ημεδαπος , Rodos 87
22 Σεπτεμβρίου, 2024
Πόναγε εδώ, πόναγε εκεί, ποναγε παραπέρα καλά με φορτιγο τρακαρισε η τύπισα.
review reaction 1 argyrotoxos, Rodos 87, Dsar263
23 Σεπτεμβρίου, 2024
Οι πιο πολλές έτσι κάνουν πλέον, με τα ψέμματα να βγει η αγγαρεία και δεν ενδιαφέρονται, οπότε πούλο και μπλόκ που λέω χα χα.
review reaction 1 argyrotoxos, Rodos 87
23 Σεπτεμβρίου, 2024
Και όμως φίλε μου υπάρχουν διαμαντακια στο μετάξι στο 10ρικο που το τιμάνε μέχρι τελευταίο σεντ. Χωρίς να σημαίνει ότι και στη φυλής δεν έχεις τέτοια κορίτσια
23 Σεπτεμβρίου, 2024
Διαμαντακια υπάρχουν...κάτω από κοπριά και λάσπη.
Καλό κουράγιο σε οσους θέλουν να σκαψουν εκεί .
review reaction 1 Rodos 87
24 Σεπτεμβρίου, 2024
Δεκτή η γνώμη σου @argyrotoxos αλλά γνώμη μου πρέπει να δοκιμάσεις και στο 10ρικο, 20ρικο, 50ρικο και μετά εσκορτ. Παντού υπάρχουν διαμαντακια μα και φολες. Με αυτό που λες εννοείς ότι στα εσκορτ φέρι πιν τρως φόλα αλλά ψάχνεις μέσα στα χαβιαρια και τις σαμπάνιες ενώ στο μεταξύ ψάχνεις στα σκατα; Εάν έχεις την οικονομική επιφάνεια κάντο και μαγκιά σου. Εγώ το κάνω επιλεκτικά για τέτοιου είδους πόσα ακόμα. Μπορεί στο μέλλον να κάνω κανένα κασκαντεριλικι και εγώ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6