Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 121 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδινή επίσκεψη στον οίκο της οδού Βέργας 7.
Στην βάρδια η Μελίνα, κατά δήλωσή της, ελληνο - ιταλίδα.

Στην ανάλυση των προγραμμάτων που προσφέρει, πέρα του απλού προγράμματος στα 20 ευρώ, μου ανέφερε μασάζ - σεξ με συνολικό χρόνο 20 λεπτών στα 40 ευρώ, 60 ευρώ για 30 λεπτά και 120 για μια ώρα.

Έχοντας αρκετό καιρό να πάρω υπηρεσία μασάζ είπα να δοκιμάσω στο πρόγραμμα των 40 ευρώ έδωσα τα δυο μπλε εισιτήρια και εισήλθα του δωματίου.

Στα του αγώνα, η Μελίνα δείχνοντας να το κατέχει το επάγγελμα, στο οποίο κατά δήλωσή της πάντα, το έχει εξασκήσει για τουλάχιστο μια δεκαετία στην Υεμένη(!!!) μου προσέφερε ένα πολύ καλό δυνατό στα όρια του αυταρχικού μασάζ το οποίο με αναζωογόνησε και με ικανοποίησε σε μεγάλο βαθμό.

Στην συνέχεια η Μελίνα μου έκανε ξεσκούφωτο στοματικό, τίποτα το ιδιαίτερο, και για σεξ περάσαμε σε σχέση ιεραποστολική η οποία όμως δεν μας βόλεψε οπότε επανήλθαμε σε στοματικό με σκούφο και έπειτα σε στάση καβάλα στο άλογο όπου το τέλος δεν άργησε να έρθει με ικανοποιητική εκσπερμάτωση από την πλευρά μου.

Συμπερασματικά, η Μελίνα είναι μια πολύ καλή περίπτωση για μασάζ με το σεξ να έρχεται σε δεύτερη μοίρα πιθανόν και λόγω μειωμένης χημείας μεταξύ μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
116
Likes:
2.037
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, ΣΠΥΡΟΣΣ, black crow και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2024
Καλησπέρα,αν θες να πεις δυό λόγια γιά ηλικία, εμφάνιση, σώμα, πρόσωπο;
18 Σεπτεμβρίου, 2024
Την έχω δει πρέπει να είναι στα 60 κ είναι άσχημη κ αδυνατη. Υποτίθεται ότι δίνει κ κωλο. Δεν πέρασα μου έβγαζε μιζερια
18 Σεπτεμβρίου, 2024
Δεν την λές όμορφη, είναι στα όρια του Milf προς Gilf, θα έλεγα μέτρια θείτσα.
18 Σεπτεμβρίου, 2024
Ηλικία 45+ υπολογίζω, για εμφάνιση βλέπε την βαθμολογία που έχω βάλει + ότι έχει μαύρα μαλλιά και καστανόμαυρα μάτια.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4