Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 102 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Άννα είναι μία Ρωσίδα, μικρή σχετικά σε ηλικία και με πολλά πιασίματα! Έχει "μελισταλαχτα" μασταρια και τροφαντη κωλαρα!
Είσοδος στο δωμάτιο όπου μου είχε από πριν ανοίξει τον ανεμιστήρα!
Είχα ξαπλώσει και απολάμβανα το αεράκι του μηχανήματος χωρίς να έχω βγάλει το μπόξερ!
Μόλις μπήκε η Άννα, σηκώθηκα για τις χαιρετουρες και το socializing και επικεντρώθηκα στις βυζάρες της!!
Άρχισα να τις πιπιλαω και να τις γλείφω μαζί με δυνατές ρουφήξεις!!
Έδειχνε να το απολαμβάνει και της ζήτησα να "προσκυνήσω" και το αιδοίο της! Ανταποκρίθηκε άμεσα κι εγώ έπιασα "δουλειά"!!
Εγλειφα μουνι και κωλοτρυπιδα και η Άννα αισθανόταν ως "βασίλισσα της καυλας"!!
Μετά από λίγο κι αφού είχα χορτάσει γλειφομούνι, σηκώθηκα και μου ζήτησε να ξαπλώσω για να μου το ανταποδώσει...
Ξεκίνησε χάδια με τα τεχνητά της νύχια και μετά άρχισε να τον σηκώνει για να του περάσει το σκουφάκι του.
Η πίπα της ήταν σαν σε σκηνή από ταινία πορνό! Πολλή αισθαντική με πλάγιες πιπίλες στον κορμό και λάγνο βλέμμα!
Μετά ξεκίνησε ένα ανελέητο τρομπόνι που κόντεψε να μου διαλύσει την βάλανο!
Παράλληλα εγώ είχα χώσει δύο δάχτυλα στην υγρή μουνοτρυπα της χωρίς να διαμαρτυρηθεί...
Ήμουν κουρασμένος από την πρωινή Τσιμπουκοπνιχτρα στο Μετάξι και η Άννα δεν μου άφησε περιθώρια για κάτι άλλο, αφού ρουφαγε με μανία την πουτσα μου, σαν να μην υπήρχε αύριο...
Η κατάθεση ήταν αναπόφευκτη και ανάποδραστα παρέδωσα σπερματοζωάρια μέσα στο σκουφι υπό την στοματική κοιλότητα της Άννας!!!
Υγ. Να χαίρεστε τον αγοραίο έρωτα και να μην τον υποτιμάτε!
Η κάθε πόρνη είναι μέρος (μικρό ή μεγάλο δεν έχει σημασία) των ερωτικών μας βιωμάτων και όσων εμπειριών μοιραζόμαστε μαζί τους...!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Vravrona
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
228
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Gianniskavliaris40, Bonecrusher και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2024
"Η κάθε πόρνη είναι μέρος (μικρό ή μεγάλο δεν έχει σημασία) των ερωτικών μας βιωμάτων και όσων εμπειριών μοιραζόμαστε μαζί τους ".

"Συναγωνιστή", μέσα σ αυτή σου τη φράση, συμπεριλαμβάνονται τα πάντα για τς αναζητήσεις και τις περιπλανήσεις μας !!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1