Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 147 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Βικτώρια είναι ίσως η πιο παλιά ιερόδουλη στο "Μετάξι"!!
Εγώ την γνωρίζω από τότε που δούλευε στον πιο πάνω οίκο της Μεγάλου Αλεξάνδρου λίγο πριν το φανάρι της διασταύρωσης!
Η γυναίκα είναι μία gilf που εκ πρώτης όψεως σε αφήνει αδιάφορο... Όσοι όμως την ξέρουν... και στην αναγγελία του ονόματος της, είναι σίγουροι ότι θα περάσουν ωραία και δεν θα πάνε χαμένα τα χρήματα τους!
Επί του πιεστηρίου... είχα ανάγκη για "ξεφόρτωμα" και η επιλογή της Βικτώριας ήταν η σίγουρη λύση!
Αναγγελία της γυναίκας και πληρωμή. Το δωμάτιο του ορόφου στο σπίτι αυτό, είναι και το πιο καλό αφού είναι ευρύχωρο έναντι των άλλων.
Η Βικτώρια ανεβαίνει και αμέσως αρχίζει το μπαλαμουτι! Γλωσσοφιλα και πέρασμα από τις βυζάρες της για αρκετή ώρα! Κατόπιν πέρασμα από την μουναρα της που είναι σαν πηγάδι!
Αφού έπεσε αρκετή σπάτουλα, ανέβηκα στο κρεβάτι για να μου το ανταποδώσει...
Ξεκινάει με χάδια επί της περιοχής, αρχιδογλυψιμο και σαλιωμα του κορμού του πέους μου! Αφού έπαιξε αρκετά με το "μικρόφωνο", διέβη τον Ρουβίκωνα και ξεκίνησε βαθιά μπασιματα με το στόμα της μαζί με μουγκρητό ικανοποίησης και ηδονής (έστω προσποίησης)!
Η αίσθηση ήταν υπέροχη, το απολάμβανα δεόντως (αφού γι'αυτό είχα πάει) και δεν ήθελα να την σταματήσω ενώ καταλάβαινα ότι θα με τελείωνε έτσι!! Ίσα ίσα που αυτό ήθελα...
Μετά από λίγο λοιπόν, κατέθεσα τα σπερματικά μου υγρά κι εκείνη όπως πάντα αφού τα ρουφήξε όλα, τα έφτυσε σε ένα χαρτομάντιλο, με χαιρέτησε με ένα παράπονο ότι δεν πρόλαβε να τον δεχτεί στο μουνι της και δώσαμε ραντεβού για την επόμενη φορά!!
Υγ. Συμπερασματικά...η Βικτώρια είναι μία ασφαλής επιλογή που ότι θέλεις (σε λογικά πλαίσια) θα στο κάνει και σε τιμή, που άλλες δεν κάνουν ούτε το 1/3!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Vravrona
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
228
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Paliotsarkadoros, ΣΠΥΡΟΣΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού