Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 59 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη το Σάββατο το μεσημέρι στοχευμένα για Ντάρια. Η Ντάρια είναι μια κοπέλα γύρω στα 35 με πολύ όμορφο σώμα, 1,5 βυζί πέτρα και εκπληκτικό κώλο.
Ήρθε στο δωμάτιο μετά από πεντάλεπτο.
Κατευθείαν κατέβηκε για πίπα και χωρίς να ρωτήσει ξεκίνησε να κάνει ΑΚΑ αλλά την έκοψα και της ζήτησα να μου φορέσει καπότα. Εκεί βρήκα ευκαιρία να τις γλείψω τα υπέροχα βυζιά της και να της χαϊδέψω την πλάτη κάτι που της άρεσε.
Επιστροφή στην πίπα που δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο αλλά περιποιήθηκε ιδιαίτερα και τα αρχίδια.
Πρώτη στάση αυτή από πάνω και όταν κουράστηκε αλλαγή σε ιεραποστολικό. Άρχισε να λέει κάτι στα ρωσικά από τα οποία κατάλαβα μόνο το νταβάι, νταβάι αλλά δεν μου φάνηκαν πολύ αληθοφανή.
Μόνο όμως να βλέπεις να σε κοιτάει την ώρας που την γαμάς με αυτά τα πανέμορφα μάτια και τα βυζιά της να ανεβοκατεβαίνουν είναι πραγματικά απόλαυση.
Μετά από λίγο κατάθεση και μου έβγαλε με μωρομάντηλο την καπότα και την πέταξε. Λίγο κουβεντούλα για τον καιρό και αποχαιρετισθήκαμε.
Η Ντάρια είναι μια πολύ όμορφη παρουσία που αξίζει τα χρήματα που δίνεις καθώς η εμφάνιση της σε συνδυασμό με τις υπηρεσίες στης σε αφήνουν αρκετά ικανοποιημένο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Floydian7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Απρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
119
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lakiskiss, FAT BASTARD, Bonecrusher και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2024
Καλησπέρα.
Δεν σε ενοχλεί που μυρίζει τσιγάρο η Νταρια?

Η ηλικία της 42+
review reaction 1 mitsmitsa, Floydian7
04 Σεπτεμβρίου, 2024
Τα βυζιά φυσικά; Γιατί κάποιοι λένε τα σιλικόναρε
review reaction 1 Floydian7
04 Σεπτεμβρίου, 2024
Φυσικότατα είναι και είναι από τις 1/10000 γυναίκες που είναι τέλεια στην ηλικία της (πρέπει να είναι πάνω απο 35 που λές), όσο για την τσιγαρίλα που λέει ο άλλος ... εντάξει αν ήταν τέλεια δεν θα γαμιόταν για 20€ στην Φυλής.
review reaction 1 review reaction 2 BisexualWannabe, Floydian7, Reuzel
04 Σεπτεμβρίου, 2024
@nzg Δεν μου μύρισε καθόλου τσιγαρίλα. Και επειδή δεν καπνίζω θα το μύριζα αμέσως. Για ηλικία δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά. Αν είναι 42+ τότε μπράβο της που κρατιέται έτσι.
@Reuzel εμένα μου φάνηκαν φυσικά. Αν έβαζε πλαστικά δεν θα πρόσθετε λίγο παραπάνω;
review reaction 1 review reaction 2 BisexualWannabe, lakiskiss, Reuzel
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4