Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε συνέχεια της προηγούμενης κριτικής έψαχνα μια καλή πίπα και ένα ζεστό μουνάκι για να χύσω γιατί πριν δεν τα κατάφερα. Έφόσον το κορίτσι έκανε ελεύθερο στοματικό δεν το σκέφτηκα και πολύ. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο και μετά από λίγο ήρθε και το κορίτσι. Μου είπε ότι ήμουν ο τελευταίος πελάτης και φεύγει. Σκέφτηκα από μέσα μου να μην είναι βιαστική λόγω κούρασης γιατί θα ήμουν πολύ γκαντέμης.
Έβγαλε τα εσώρουχα της και ήρθε στο πλάι μου. Με ρώτησε εάν ήθελα ελεύθερο και μόλις της είπα ναι τον καθάρισε και τον πήρε στο στόμα.
Τον ρούφαγε ωραία και βαθιά και μου άρεσε . Σηκώθηκα όρθιος δίπλα από το κρεβάτι και την έβαλα στα τέσσερα ώστε να βλέπω τον πάτο της στον καθρέφτη. Συνέχισε το τρομπόνι με μεράκι και χωρίς βιασύνη.
Αφού ευχαριστήθηκα τσιμπουκι της είπα να μου βάλει προφυλακτικό και την έστησα στα τέσσερα με φάτσα στον καθρέφτη. Την άνοιξα τα κωλομέρια, της τον έχωσα και άρχισα να την γαμάω δυνατά ρίχνοντας της και μερικά κωλοσκάμπιλα. Το πολύ σε δύο λέπτα τελείωσα ανακουφισμένος, ενώ αυτή είχε μείνει εκεί αφήνοντας με να στραγγίξω με την άνεση μου. Παρέμεινε σε αυτήν την θέση και την χάϊδεψα λίγο στην πλάτη κάνοντας της ελαφρό μασαζ που έδειχνε να της αρέσει καθώς δεν προσπάθησε να τραβηχτεί. Μου έκανε εντύπωση ότι το δέρμα της παρά την ηλικία της ήταν πολύ απολό και της το είπα.
Ναι μου λέει το ξέρω, μου το έχουν πει πολλοί.
Μετά από λίγο σηκωθήκαμε , ανταλλάξαμε ευχαριστίες και έφυγε.
Είναι κλασσικό σοβιετικό μιλφογκίλφ, με πολλά ένσημα στο τσιμπούκωμα και ανεκτικό στο πήδημα.
Νομίζω ότι σας κάνει εμφανισιακά θα περάσετε καλά και δεν θα κλάψετε τα λεφτά σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ίρις
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
145
Likes:
18.950
Πόντοι:
26.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Bonecrusher, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού