Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 251 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατόπιν της σημερινής συνάντησης με Επιρρεπή και Pa Luki Luk, Ναι! αποφάσισα να καταθέσω στην Κορίνα. Πρόκειται για μια Μολδαβή (ενδεχομένως κι Αλβανίδα) πόρνη. Πρόσωπο όμορφο με λεπτά χαρακτηριστικά, καλοσχηματισμένο σώμα με χαρακτηριστικό τατουάζ στο δεξί της κωλομερι (μια γλώσσα). Στο πρόγραμμα περιλαμβάνετε ΑΚΑ στοματικό (το οποίο δεν τηρεί) και 69. Η συγκεκριμένη παίζει κατά καιρούς στο γνωστό γραφείο Dream Girls. Με 120€ ανά ώρα συν 30€ για πρωκτικό.

Η τσα2 ήταν η ευγενική Βουλγάρα, η Φωτεινή, που έβαλε χέρι στην κοπέλα πριν μπω στο δωμάτιο, ώστε να μου συμπεριφέρεται σωστά. Εξ ου και η υψηλή βαθμολογία στην τσα2, αλλά όχι άριστη γιατί χτύπησε πόρτα μετά το δεκάλεπτο. Θυμός

Εν συντομία, η κοπέλα είναι μεν καυλιάρα γιατί με καθοδήγησε στο γλυφομούνι ώστε να χύσει. Από κει και πέρα, δεν γουστάρει ιδιαίτερα το γαμησι καθεαυτό και ζούλαγε αρχιδια για να χύσω. Βέβαια, έτσι με καθυστέρησε και τη γάμησα λίγο παραπάνω! Χαχαχα!

Χύνω στο διλεπτο κι εξαφανίστηκε. Οπότε κέρδισα τη διαφορά χρημάτων σε σχέση με την τιμή του γραφείου καθώς δεν πρόκειται να την ξαναπάρω. Η κοπέλα είναι τέρμα εγωιστική κι ενδιαφέρεται να χύσει μόνο η ίδια. Μαλακία Στη μουναρα της ο πελάτης! Προτείνεται μόνο στους γλυφομουνακηδες και αυστηρά μόνο μια φορά για το παλμαρέ!

Αυτά! Υγεία σε όλους! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Junax
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
13.767
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, n.smirni76, Bonecrusher και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2024
Καλησπέρα μυστη μήπως μπορείς να μας πεις με ποιο όνομα παίζει στο γραφείο;
review reaction 1 Junax
01 Σεπτεμβρίου, 2024
τύπε σε δούλεψε κανονικά η Φολίνα, καλά που πήδηξες και 2 λεπτά
review reaction 3 review reaction 2 review reaction 4 papaphilips, Pa Luki Luk, Junax
01 Σεπτεμβρίου, 2024
@Pilotos13 παίζει σαν Βιβή, όποτε εμφανίζεται.
review reaction 1 Pilotos13
02 Σεπτεμβρίου, 2024
Ευτυχώς εγώ τον έχω μικρό και τελειώνω γρήγορα και δε μου κάνει τέτοια κόλπα Ασάλιωτα
review reaction 1 Junax
02 Σεπτεμβρίου, 2024
Επιβεβαιώνω ακριβώς όπως τα λες...... μόνο την πάρτη της σκέφτεται η φολα. Έχω κριτική για αυτή......
review reaction 1 Junax
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5