Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 67 10
Μπουρδέλα 136462
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βγήκαμε με ένα φιλαράκι λέγοντας πως θα πάμε για ψάρεμα όπως λένε οι καλοί άντρες γκουχου γκουχου οι παντρεμένοι …

Λοιπόν φτάνουμε αποφασισμένος να μην μπω πουθενά μπαίνουμε Φιλιππίδου όπου οι συγκεκριμένοι οίκοι ειναι σαν μπαίνεις στον σκορπιό ας πούμε . Εκεί μπήκε ο συνάδελφος ψαράς …

Μετά από τσάρκα σαλπάρουμε για Φωκαίας 13 που ανεβαίνουμε κάτι σκαλοπάτια, ακόμη πονάνε τα πόδια μου, γερος άνθρωπος .

Καλησπερίζουμε την ρεσεψιονίστ (Τσατσα όπως την λέτε εσείς) μου ανακοίνωσε για δυο κοπέλες, η μια ήταν στο δωμάτιο, βγαίνει για η ξανθιά γοργόνα γύρω στα 25 που ήθελα να πιάσω με το ψαροντούφεκο.
Εννοείται πως καταθέτω το μπλε χαρτονόμισμα του ομίλου Χατζηαλεξανδρου και εισβάλω στο δωμάτιο …
Μετά από 3 λεπτά μπαίνει η γοργόνα.
Μπανιαρισμενη,εξαιρετική μυρωδιά,όπου και ξεκίνησε να μου φιλάει όλο μου το σώμα.
Μετά Ιεραποστολικό και βέβαια όπου εκεί έγινε η μεγάλη ψαριά …
Την καληνυχτίζω, βάζω το ψαροντούφεκο στο παντελόνι και πήραμε το σκαφακι προς επιστροφή στα σπιτάκια μας …

Όπως ανέφερα και παραπάνω Ξανθιά γύρω στα 25 με 27, ψηλή, στήθος μετρίου αναστήματος αλλά ωραίο, με εξαιρετικά πίσω μέρη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2024
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Boomer1
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
108
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΣΠΥΡΟΣΣ, Bonecrusher, ThE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2024
Αν ο οίκος είχε σκαλοπάτια όπως λες ήταν ή 11Β, ή 17Β, ή 27Β.
Ο 13 που γράφεις ,ο ένας είναι υπόγειο και ο άλλος ισόγειο
review reaction 1 Milou 77
02 Σεπτεμβρίου, 2024
@milfomaniac σε κερνάω βίζιτα Φωκαίας 13 να δεις πως είναι και ο οίκος. Ανεβαίνεις σκαλοπάτια …
02 Σεπτεμβρίου, 2024
Τελικά πηδηξες; ή μόνο για ψαροτουφεκο;;; (αστειεύομαι φίλε, απλά ήθελα να το πω)
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3