Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 122 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατηφόρισα να πάω να βρω την αλεξανδρα στο φωκ 25 αλλά δυστυχώς πάλι δεν ήταν μου εσπασε τα αρχιδια εκεί η τσατσα αλλά κατάφερα να φύγω !πηγα μπηκα σε κάνα δυο μήπως και βρω τίποτα!
Κάποια στιγμή πριν λίγες μέρες είχα πετύχει τη μικαελα με τα ρούχα της έξω και φόραγε ένα σορτσάκι και είχα πάθει πλακα με το κορμί της!μπηκα σήμερα την είδα ψηλή κοπέλα μελαχροινή ,πλαστικό βυζο που μ αρέσει με λίγο δύσμορφες θηλές !κορμι λαμπάδα όμως το μωρό !μπηκε μέσα απλό πρόγραμμα!ξεκινησε φιλάκια λαιμο αυτιά βυζια γενικά ωραία φάση,έγλειψε βυζαρα και εγώ!για αυτό μπηκα εξ άλλου!πιπα φουλ γρήγορη πηγα να χύσω ,τη σταμάτησα !τον έβαζε βαθιά μέσα αλλά κομπρεσέρ με σκοπό να σε τελειώσει νομίζω!στα 4 βάζει τζελ κοπάνημα αρκετό!αντεχει σκληρό γαμισι και νομίζω το γουστάρει κιόλας γιατί κράταγε κόντρα καλή να την πιστόνιαζω δυνατά!αρχισαν τα βογκητά ε μετά από λίγο τελειωσα !εκανε κάνα 2 χορευτικά με τον πουτσο μου και μετά βγήκα!
Λίγο θα κάτσει είπε!!
Έχει έρθει γιατί ο αδερφός της και ο άντρας της είναι φυλακή και μόλις βγουν θα φυγει!
Θα ξαναπήγαινα αν και με απογοήτευσε λίγο στη πίπα γιατί μ αρέσει πιο αργά η φάση!κορμαρα όμως το κοριτσι σφιχτή γυμνασμένη και ψηλή!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μικαέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
protogon4
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
632
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ThE, Paliotsarkadoros και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού