Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 194 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβάζοντας σχόλια θετικά για την Όλγα αποφασίζω να την βάλω και αυτή στον τόρνο να δούμε τι λέει! Η Όλγα είναι Ρωσίδα χώρις σωματότυπο Ρωσίδας οπως είναι όλες πλάτες μεγάλη κοιλιά μικρά μπούτια,έχει λίγα κιλακια (ένα στάδιο πιο κάτω από μπαμπατσικο) πολλά τατού σε όλο το σώμα φοράει συνήθως γυαλακια και έχει φουσκωτά πειραγμενα χείλη και 3αρι βυζί ψιλοπεμενο και όχι τόσο γεμάτο. Εμένα δεν με πειράζει το πλαστικό είμαι υπέρ όλου αυτού απλά στο πρόσωπο δεν είναι και τόσο όμορφη και σε συνδιασμό με αυτά τα χείλη δεν της πάει! Στα του αγώνα τώρα ,δίνω το παράβολο και μέχρι να αδειάσω τισ μπίρες που είχα πιει στον νιπτήρα ήρθε η κοπέλα. Κατευθείαν βγάζει βρακάκι και ξαφνικά θυμάται ότι ξέχασε το τζελ της και τα μωρομαντιλα ! Μου λέει μισό λεπτό να πάει να τα πάρει, με το που φεύγει πήρα μια βαθιά τζούρα από το στριγκακι της που είχε αφήσει και μύριζε υπέροχα! Πίπα πάρα πολύ καλή μπορώ να πω και με χέρι και χωρις και με φτησηματα το είχε γενικά ! Την εγλυψα το μουνακι που εκεί ψιλοξενερωσα γιατί είχε βάλει τζελ και γενικά με χάλασε δεν ήταν από τα ωραία μουνια....ακολούθησε ιεραποστολικό με μια δωση τζελ και έπειτα καβαλικεμα με άλλη μια δωση τζελ ? όπου τελείωσα! Αντέχει τις βαθιές πουτσιες κοιτάει να σε ικανοποιήσει δεν γκρινιάζει με αου και φινις κλπ! Γενικά μέτρια συνεδρία δεν πάει χαμένο το κοσαρικο , η κοπέλα είναι από αυτές τισ όχι και τόσο όμορφες αλλά σου έρχεται να τις ξεσκίσεις ! Τώρα εγώ γράφω ότι δεν θα την ξανασυνάντουσα από δικιά μου λοξα μιας και θέλω να παίζω πλέον με στανταρακια που ξέρω !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2024
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Morty love Jessica
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.156
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, giorgiodelafuentes2, Pa Luki Luk και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού