Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 67 10
Μπουρδέλα 136462
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτης , έχοντας κάνει μία κατάθεση στη Μικαέλα στο Φιλιππίδου 11β συνέχισα τη βόλτα μου στα υπόλοιπα της Φυλής και στη Φωκαιας , κατέβηκα τα σκαλιά και βρέθηκα στο σαλόνι όπου όρθιοι και καθήμενοι πρέπει να ήμασταν γύρω στους 20(βέβαια όταν βγήκε η κοπέλα σχεδόν όλοι έφυγαν συν του ότι οι 12 ήταν κάγκουρες που είχαν σκάσει με 6 μηχανάκια και απλά έκαναν βόλτες στα σπιτάκια χωρίς να περάσουν)η υπηρεσία είπε ότι έχει καινούργια κοπέλα από την Ουγγαρία και ότι κάνει απλό πρόγραμμα . Ήταν ο οίκος που περίμενα πιο πολύ για να δω κοπέλα , σχεδόν 20 λεπτά η τσατσα ξεφυσούσε και φώναξε 3 φορές τη κοπέλα , από μέσα από το δωμάτιο ακουγόταν λές και γινόταν πολέμος…όταν βγήκε η κοπέλα από το δωμάτιο στηρίχτηκε στον τοίχο να πάρει ανάσες και η υπηρεσία τη ρώταγε αν είναι καλά . Η κοπέλα μου φάνηκε γνωστή φυσιογνωμία η μάλλον για να ακριβολογώ τα τατουάζ της όποτε πρόλαβα και τράβηξα μια φωτογραφία όσο την παρηγορούσε η υπηρεσία για να τη ψάξω αργότερα στο google lens μπας και βγάλει τίποτα . Τέλος πάντων η κοπέλα ήταν καστανή με ψιλοκανονικό σώμα 2αράκι βυζί και ωραίο κώλο, πολλά τατουάζ με πιο χαρακτηριστικό αυτό που πιάνει και τα δύο κωλομέρια της . Βασικά έλεγα να πάω στα σίγουρα και ξαναπάρω την Όλγα στο Φωκαιας 19 αλλά επικράτησε η επιθυμία της καινούργιας δοκιμής από τη σίγουρη λύση . Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και τη περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο κάπως ανήσυχη . την ρώτησα αν είναι καλά και απάντησε ότι καλά είναι ότι έχει ξεσυνηθίσει και έπεσε σε 1-2 κακούς πελάτες , της είπα ότι κάτι μου θυμίζεις , σκάλωσε λίγο αλλά στη συνέχεια απάντησε ότι ήταν χορεύτρια σε κλαμπ και ότι έχει κάνει διάφορα κλιπ . Από προκαταρκτικά τίποτα , βασικά μου είπε να ξαπλώσω και να την αφήσω και ότι ξέρει τι κάνει …να μην ανησυχώ …αυτό βέβαια με ανησύχησε ακόμη περισσότερο μίας και δεν έκανε τίποτα ενώ δεν ήθελε και να τη χουφτώνω . Πέρασμα προφυλακτικού , αφού έφτυσε 2-3 φορές τον πούτσο μου άρχισε να με μαλακίζει με τα δύο της χέρια , και δώσε φτύσιμο πάλι και λίγο πίπα για το ξεκάρφωμα και δώστου μαλακία πάλι , της είπα ότι αν ήθελα τον έπαιζα και στο σπίτι μου , γέλασε και ρώτησε βλέποντας εμένα , όχι της απάντησα και χωρίς να βλέπω καμία . Χαλάρωσε μου είπε με καβάλησε , εδώ φάνηκε όντως σα να ξέρει τι κάνει μίας και άλλοτε κινούσε κυκλικά το κορμί της και άλλοτε ανεβοκατέβαινε στον πούτσο μου , μετά από λίγο μου είπε ότι είναι δική αου σειρά να διαλέξεις και την έστησα στα τέσσερα , στήθηκε καλά ενώ και η κωλοτρυπίδα της ήταν πολύ δουλεμένη , της έδωσα και 1-2 σκαμπιλάκια στο δεξί κωλομάγουλο αλλά μου είπε ότι δεν της αρέσει , ξαφνικά από το πουθενά άρχισε να φωνάζει (εμφανώς προσποιητά , σα να της είχα δώσει τη μήτρα στο χέρι ) πήγα να γελάσω αλλά κρατήθηκα και μετά από λίγο τελείωσα . Στο δωμάτιο έκατσα 13 λεπτά και ήταν μια παράξενη συνεδρία . Το πρωί πριν πάω για δουλεία έψαξα στο google lens μπάς και βγάλω καμία άκρη από τα τατούαζ μίας και μου είπε ότι χόρευε , μάτσαραν με μίας πρωταγωνίστριας του Σειρινάκη αλλά δεν μπορώ να είμαι σίγουρος , βέβαια στο πρόσωπο και στο μαλλί δεν μου πολύέμοιαζε , ποιος ξέρει…
(αναφέρομαι στον οίκο του υπογείου)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2024
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.223
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, giorgiodelafuentes2, 968 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2024
Σύμφωνα με την κριτική του @papaphilips είναι η Sunny Wild που έπαιζε στον Σηρηνάκη.
review reaction 1 papaphilips
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1