Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 122 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτης , ανέβηκα στον όροφο δούλευαν δύο κοπέλες η λατίνα Κατερίνα και η Μικαέλα (που μου φάνηκε γνωστή φυσιογνωμία , βοηθήστε όποιος γνωρίζει) μελαχρινή ψιλόλιγνη μιλφ με ίσιο μαλλί , 2,5άρι σύν βυζί , έχει τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη και στο πήχη του δεξιού της χεριού , πρόγραμμα και για τις δύο ανακοινώθηκε απλό και ότι κάνουν και παρτούζα .Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και τη περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο κρατώντας τζέλ κάτι που συνήθως είναι κακό σημάδι αλλά οκ…το τζέλ τελικά το έβαλε στο συρτάρι . Τη πλησίασα να της βγάλω τα εσώρουχα και ανταλλάξαμε γλώσσόφιλα , μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι όπου συνεχίσαμε να φιλιόμαστε ενώ συγχρόνως αυτή έπαιζε τον πούτσο μου και εγώ έτριβα το μουνάκι της ,σε κάποια φάση έσκυψε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και ενώ είχε ανακοινωθεί απλό , για μιλφ περίμενα και είχα μεγαλύτερες προσδοκίες από τη πίπα της …Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη και μοναδική στάση με αυτή ανάσκελα , γαμηθήκαμε σε διάφορες παραλλαγές και ανα τακτά διαστήματα ανταλλάσσαμε γλώσσόφιλα , μετά από κάνα 5λέπτο τελείωσα . Στο δωμάτιο έκατσα 13-14 λεπτά , θα ήθελα να τη ξαναπάρω για να τη δοκιμάσω και σε άλλες στάσεις . Τους τελευταίους μήνες έχω παρατηρήσει ότι για πολλές κοπέλες ανακοινώνεται απλό πρόγραμμα και τελικά μέσα κάνουν ελεύθερο στοματικό , αυτό είναι πολύ καλό σενάριο γιατί δυστυχώς σε κάποιες πολύ λίγες περιπτώσεις ανακοινώνεται ελεύθερο από την υπηρεσία αλλά μέσα η κοπέλα λέει ότι δε κάνει , αυτό λοιπόν που έχω διαπιστώσει είναι ότι στη πρώτη περίπτωση απλά οι κοπέλες θέλουν να δούν αν είσαι καθαρός και το κάνουν επιλεκτικά , στη δεύτερη περίπτωση και κυρίως για τις λατίνες νομίζω διότι έχουν μάθει με έξτρα χρήματα για υπηρεσίες .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2024
Όνομα κοπέλας
Μικαέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.223
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, FAT BASTARD, Milfomaniac και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού