Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 194 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη 3η βάρδια , η υπηρεσία είπε ότι έχει καινούργια κοπέλα ,λίγες μέρες δουλεύει Ελλάδα και δεν μιλάει ελληνικά , εμφανίστηκε στο σαλόνι μία ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα(στο δωμάτιο όταν ήρθε τα είχε πιάσει κότσο) με ψιλοκανονικό σώμα , μερικές φορές φοράει και γυαλιά ,πειραγμένα χείλη που για μένα της χαλάει το πρόσωπο , 3,5άρι συν βυζί , έχει πάρα πολλά τατουάζ , ανάμεσα στα βυζιά , στα χέρια αλλά αυτό που ξεχωρίζει είναι αυτό που πιάνει όλη της την πλάτη , έχει και πίρσινγκ στο αφαλό , το πρόγραμμα που ανακοινώνεται είναι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος . Ήταν σχεδόν μονόδρομός να περάσω μίας και μου έβγαζε μία καύλα(και δικαιώθηκα), πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και τη περίμενα . Στο δωμάτιο ήρθε με πολύ καλή διάθεση και χαμογελαστή , ρώτησε αν είμαι Έλληνας όταν απάντησα θετικά με ξαναρώτησε αν θα την έβγαζα έξω για ποτό , της απάντησα αν είσαι καλή στο κρεβάτι και γέλασε , μιλήσαμε λίγο ακόμη και μου είπε ότι πριν δούλευε στη Γερμανία . Από προκαταρκτικά αρκετά πεταχτά φιλιά στα χείλη όπου της ξέκλεψα και 2-3 γλώσσόφιλα , χάιδεμα του πούτσου , όταν μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι για αρκετή ώρα έγλυφε τους λοβούς των αυτιών μου και τις ρόγες του στήθους , στη συνέχεια αφού έφτυσε τον πούτσο μου τον έπαιξε μέχρι να καυλώσω και μου έκανε ισπανική , μετά τον πήρε στο στόμα της , πίπα πολύ καλή , βαθιά υγρή με αυξομειώσεις ρυθμού , ενίοτε τον χτύπαγε στα χείλη της , τη σταμάτησα για να μη χύσω , την ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να γλύφω τη μουναρα της , αυτή είχε ξαπλώσει έδειχνε να το απολαμβάνει και τράβαγε τις ρόγες των βυζιών της , πέρασμα προφυλακτικού , με ρώτησε πώς θέλω και της απάντησα τι προτιμάς , με καβάλησε ανάποδα , πολύ καλή συμμετοχή , φαινόταν και η κωλοτρυπίδα της δουλεμένη , της έβάλα δάχτυλο αλλά μετά από μερικά δευτερόλεπτα τα τράβηξε , την ρώτησα αν τη δίνει και μου απάντησε γελώντας μόνο αν με βγάλεις για ποτό και στη συνέχεια είπε ότι δεν της αρέσει , αλλαγή στάσης , στήθηκε στα τέσσερα , καλό στήσιμο είναι για ξέσκισμά της αρέσει δυνατά ενώ και από τον καθρέπτη δίπλα έβλεπα τις βυζάρες να πηγαίνουν πέρα δώθε , ήμουν έτοιμος να χύσω , της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα να γαμήσω τις βυζάρες και να της χύσω , ξεκίνησα να το κάνω και μετά από λίγο με τράβηξε από τα κωλομέρια μου προς το πρόσωπο της και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της όπου τον ρούφαγε με μανία , λιγό μετά έχυσα σε αυτό . Σηκώθηκε να πλυθεί και με ρώτησε , τελικά αξίζω να με βγάλεις για πότο , το προσπέρασα και της είπα αν θέλει να βρεθούμε σε ξενοδοχείο την επόμενη φορά . Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 16-17 λεπτά χωρίς βιασύνη , η τσατσα χτύπησε μία φορά τη πόρτα , πολύ καλή κατάθεση με μια καυλίαρα κοπέλα , αν σας αρέσει θα την πρότεινα , σίγουρα θα την ξαναπάρω (edit βρεθήκαμε δυο φορές πρίν φύγω για διακοπές και την πήρα πάλι όταν γύρισα )

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2024
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.221
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Milfomaniac, EvilPlasma, pistolpit και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2024
Δέχεται ραντεβού σε χοτελακι τελικά??
31 Αυγούστου, 2024
Έρωτα διαβλεπω
review reaction 1 review reaction 3 Tourtouristas, n.smirni76
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2