Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 267 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη 1η βάρδια , δούλευαν 2 κοπέλες , κλασσικά το παλιό μου στανταρακι η Εμμι και η Μισέλ , μελαχρινή λατίνα με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί , λεπτό ωραίο κορμί , μικρό στητό βυζάκι ,ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη σώμα . Επέλεξα για δοκιμή τη Μισέλ , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και τη περίμενα . Ήρθε στο δωμάτιο και με χαιρέτησε στα ελληνικά , οκ …η έκπληξη ήταν ότι μιλούσε κάποια ελληνικά αρκετά ώστε να μπορείς να συνεννοηθείς .Προκαταρκτικά μηδενικά , μόνο παίξιμο πούτσου …, φιλιά δε δίνει ούτε δέχτηκε να τη γλύψω , ερώτηση για προφυλακτικό , καθάρισμα με μωρομαντιλο , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα μου πίπα μέτρια με πολύ χέρι όπου τη σταμάτησα και μου φόρεσε προφυλακτικό , της είπα να ανέβει από πάνω , εδώ σε αντίθεση με τη πίπα της η πιτσιρίκα με εξέπληξε , είχε πάρα πολύ καλή συμμετοχή , είναι αυτό που λέμε ότι με γάμησε , ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου άλλοτε αργά και αισθησιακά και άλλοτε σε γρήγορους ρυθμούς , την είχα καταβρεί οπότε δεν αλλάξαμε στάση , όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω , την πέταξα στο κρεβάτι ανέβηκα από πάνω της , έχωσα τον πούτσο μου στο στοματάκι της και τελείωσα σε αυτό .Στο δωμάτιο έκατσα 12 λεπτά και γενικά το ευχαριστήθηκα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.496
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, pistolpit, ThE και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2024
Δεν θέλεις πολλά για να ευχαριστηθεις
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1