Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 252 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη 1η βάρδια , δούλευε η Ρουμάνα η Κάτια , μελαχρινή κοπέλα μαυρισμένη , με κανονικό ωραίο κορμί , κωλαρακί ποίημα ,1.5άρι συν βυζί και 2-3 μικρά τατουάζ , το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν απλό και τελειωτικό στο στήθος . Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και τη περίμενα . Συνοπτικά , από προκαταρκτικά κάποια φιλιά σε λαιμό και στήθος και παίξιμο του πούτσου μου , στη συνέχεια όταν έβγάλε το στρίνγκ την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού χούφτωσα τη κωλάρα της και χτήπαγα τον πούτσο μου στα κωλομέρια της , έσκυψα και έγλυψα το μουνάκι της , πρόλαβα 3-4 περάσματα πρίν τελικά μου πεί ότι δε κάνει 69…Πέρασμα προφυλακτικού , πίπα καλή αλλά μονότονη , αρχίδια δε γλύφει , πρώτη στάση την έστησα στα τέσσερα , οκ καλά ήταν , δεύτερη στάση με αυτήν ανάσκελα , εδώ έπαιξαν και κάποια πεταχτά φιλιά , το τέλος ήρθε στα βυζάκια της όπου στο τελείωμα έτριβε τον πούτσο μου στην αριστερή της ρόγα . Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 14 λεπτά , όχι κάτι τόπ από υπηρεσίες , λίγο πάνω από τα τυπικά συν ότι γαμάς ένα ωραίο κορμί .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
231.646
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Milfomaniac, pistolpit και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού