Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βραδινές καύλες με έσυραν στη Φώκαιας, όπου ξεκίνησα την έρευνα αγοράς. Τίποτα σπουδαίο, ούτε για ανακύκλωση οι περισσότερες, οπότε πήγα στη σίγουρη λύση της Ναταλί, που ειναι εγγύηση δεν κοροιδεύει. Οταν μπήκα ήταν μια ομάδα πιτσιρίκια και η τσατσα τα έδιωχνε. Με πιάνει η Ναταλί και με πηγαίνει μέσα με τη μία. Με αφήνει να φρεσκαριστώ και έρχεται σε 2 λεπτά. Λίγα αμοιβαία κοπλιμέντα στα αγγλικά και μετά με ξεκινάει μια πιπάρα χωρίς χέρια. Τον γραπώνει στο στόμα της και τον αρχίζει ένα ρούφηγμα που μου τον τουμπάνιασε μέσα σε 2 λεπτά. Μου φοράει σκούφο, ανοίγει τις ποδάρες της και μου δείχνει το ορθάνοιχτο μουνί της. Την αρχίζω ένα δυνατό ιεραποστολικό αλλά επειδή γούσταρα να την καρφώσω ακόμα πιο δυνατά, τη γυρίζω στα 4, έτσι ώστε να βλέπουμε τις φάτσες μας στον καθρέφτη και την αρχίζω κομπρεσσερ, κωλοσκάμπιλα και Χριστοπαναγίες. Κατάλαβε τι έλεγα και γέλαγε. Δεν άρχισαν να έρθουν τα πυροτεχνήματα. Μου τον καθάρισε με το μωρομάντηλο, φιλάκι και στα 2 μάγουλα, έβαλε το πορτοκαλί της δύχτι, πάρκαρε τις ρωγες σε σημείο που να προεξέχουν απο το δύχτι, έβαλε τα πορνοτάκουνα και βγήκε γελαστή. Είναι μια εγγύηση η εργάτρια και συντρόφισσα Ναταλί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2024
Όνομα κοπέλας
Νάταλι
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Geroxekoutis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Σεπ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
548
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Arxontas tou skotous, ΦΑΚΙΡΗΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού