Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 147 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Πωλίνα είναι μία Milf με κοντό καρέ μελαχρινό μαλλί, που αν την έβλεπες στο δρόμο, μπορεί και μάλλον θα περνούσε απαρατήρητη!
Για όσους είναι fun των μιλφοκαταστασεων, είναι μία εξαιρετικά καλή επιλογή για την οποία δεν θα "κλάψουν" τα χρήματα τους.
Κυριακή απομεσήμερο και μετά από κάποιες προσωπικές υποχρεώσεις, ο δρόμος μου προσδιόριζε μέσω του Google fuck το εν λόγω οίκημα της οδού Καλύμνου.
Στην είσοδο υπάρχει κωδων, κάτι που παραπέμπει σε πιο prive κατάσταση! Ο χώρος της αναμονής είναι σαλόνι παλαιού νεοκλασικού ελληνικού σπιτιού!
Η Πωλίνα ήταν εκείνη την ώρα σε δωμάτιο κι εγώ έκατσα αναπαυτικά στους μεγάλους κι ευρύχωρους καναπέδες!
Η τσατσά με ενημέρωσε για μία μικρή σχετικά αναμονή κι όπως επίσης αν γνώριζα την Πωλίνα! Απάντησα αρνητικά, τονίζοντας πως δεν βιαζομουν!
Μετά από λίγο η Πωλίνα ενεφανίσθη με μία robe de shambre η οποία άφηνε την βυζοχαραδρα της να αχνό φαίνεται!!
Τα "ερωτικά πυρακια" είχαν βαρεθεί να περιμένουν και είχε έρθει η ώρα...
Η Πωλίνα με ενημέρωσε πως θα έρθει στο δωμάτιο μετά από 20 λεπτά της ώρας!
Το δέχτηκα αδιαμαρτύρητα!
Στα του αγώνα...η Πωλίνα άνοιξε την πόρτα και με ρώτησε για την τηλεόραση που είχε κλείσει και δεν έπαιζε "πολεμικό"!!
Της είπα ότι έκλεισε απότομα και πως δεν μπορούσα να βρω τον λόγο!
Εκείνη πλησίασε βγάζοντας την ρόμπα της κι αφού ανέβηκε πάνω στο κρεβάτι, έπεσε πάνω μου αρχίζοντας να με γλείφει από το πρόσωπο και προς τα κάτω...
Φτάνοντας στο πέος μου για αρκετή ώρα επιδόθηκε σε περιποίηση περιμετρικά αυτού, θέλοντας να επιτείνει την καύλα...
Γλειφοκωλι και σαλιωμα αρχιδομπαλλων μαζί με μουγκρητό ικανοποίησης ήταν το έναυσμα για το κυρίως" πιάτο!!
Μιλάμε ότι η γυναίκα είναι μαστορρισα στην πίπα!!!
Τέτοιο τσιμπούκι μόνο από πολλή μερακλουδες!!!
Βρίσκεσαι σε άλλη διάσταση... εκείνη την ώρα!!!
Και δεν είναι μόνο το σαρκικό!!
Είναι και το ψυχολογικό!! Η γυναίκα το απολαμβάνει και θέλει να το μοιραστεί μαζί σου!! Να σου μεταδώσει την ηδονή και την καύλα που αισθάνεται για σένα και την επιλογή που έκανες να της δώσεις το πουλί σου στο στόμα της!!!
Και βέβαια δεν είχε νόημα να την σταματήσω για να μην με "τελειώσει" μέσα στο στόμα της!!! Θα ήταν "ιεροσυλία"!!!
Τέτοιο τσιμπούκι έπρεπε να καταλήξει μέσα στο στόμα της!!! Δεν είχα δικαίωμα να της στερήσω αυτή την απόλαυση!!!
Το γαμησι μπορεί να περιμένει για άλλη φορά!!
Εξάλλου τέτοιες πίπες...τις θυμάσαι σε όλη σου την ζωή!!
Σαν σε σκηνή από ταινία πορνό...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Vravrona
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
228
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 statusorama, f21, ΣΠΥΡΟΣΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού