Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 120 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ρωσική σχολή είναι ασυναγώνιστη! Οι περισσότερες, όταν έχουν "όρεξη"... ξέρουν τον τρόπο...να σου δώσουν "τα μυαλά στο πιάτο"!!
Για να μην μακρυγορω... επίσκεψη στο γνωστό στέκι μετά από βραδινή έξοδο και με την "διάθεση" στα ύψη!!
Λίγη αναμονή και εμφάνιση της Ιωάννας! Συμπαθητική φυσιογνωμία με ωραίο σώμα για μιλφ, φορώντας ένα ολόσωμο μαγιό που αναδείκνυε τα κάλλη της!!
Χωρίς δεύτερη σκέψη, απόφαση για είσοδο στο δωμάτιο και φρεσκαρισμα!
Μετά από λίγο, εισέρχεται η μιλφαρα ολόγυμνη με τις βυζάρες της να μου τίς μοστραρει στο πρόσωπο.
Εγώ μόλις είχα βγει από την καμπίνα του ντουζ και όντας φρεσκοπλυμμενος, υπέκυψα στο "ανελέητο" πρεσινγκ!
Εκείνη έδειχνε να το απολαμβάνει καθώς της ρουφούσα τις βυζάρες και πιπιλαγα τις ρώγες της!!
Μετά από λίγο σήκωσα το κεφάλι μου και ξεκίνησα να την φιλάω στο στόμα με βαθιές γλωσσιες που συναντούσαν την δική της γλώσσα ?!!!
Για αρκετή ώρα γλειφομασταν... όπως ένα ανδρόγυνο που έχει καιρό να ειδωθεί!!
Μετά μου ζήτησε να μου πάρει πίπα αφού όλη την ώρα μου τον είχε στο χέρι ✋ της!!
Της ζήτησα ευγενικά να την γλείψω πρώτα εγώ και το δέχτηκε ως λύτρωση για όλα τα προκαταρκτικά που είχαν προηγηθεί!
Ξεκίνησα ένα "σπαρταριστο" γλειφομούνι όπου η Ιωάννα συμμετείχε με πολλά βογκητα και πολλά υγρά!!
Άρχισα να βάζω και δάχτυλο κάτι που επέτεινε την ηδονή της!! Είχε έρθει η στιγμή να μου το ανταποδώσει και μάλιστα με πολλή πονηρό βλέμμα!!
Άρχισε να μου περιποιείται περιμετρικά του πέους, την περιοχή και σιγά σιγά πλησίαζε στο "μικρόφωνο" για να ξεκινήσει η κύρια "ομιλία"!!
Σπάτουλα περιμετρικά του κορμού με βαθιά "μπασιματα" και ταυτόχρονα η γλώσσα της να "σφουγγάρι ζει" την βάλανο του πέους μου!!!
Ήμασταν σε έκσταση και οι δύο όπου κάποια στιγμή δεν άντεξα και κατέθεσα τον λευκό μου ανδρισμό!!
Δεν μετανιώνω που δεν την γάμησα γιατί το άφησα "παρακαταθήκη" για την επόμενη σίγουρη επίσκεψη!!
Υγ. Μάγκες όσο μπορείτε ο καθένας ανάλογα και με την οικονομική δυνατότητα, να περνάτε ευχάριστα και σεξουαλικά!!
Η ζωή είναι μικρή για να είναι μίζερη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2024
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Vravrona
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
228
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRR, giorgiodelafuentes2, Milfomaniac και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2024
Φίλε συναγωνιστή στον συγκεκριμένο οίκο η κορασίδα που περιγράφεις είναι η Άννα, δεν υπάρχει Ιωάννα ούτε και στο πρόγραμμα που έχει αναρτήσει το Στούντιο Ιωαννίνων 5 στην σελίδα του.
review reaction 1 Gianniskavliaris40, Pa Luki Luk
25 Αυγούστου, 2024
Είσαι σίγουρος για το όνομα Ιωάννα γιατί δεν υπάρχει κοπέλα με αυτό το Ονομα στο σπίτι εκτός και αν είναι καμία καινούργια άφιξη.
25 Αυγούστου, 2024
@thrilos07
σωστό - με τη συμπλήρωση ότι η Άννα δεν κάνει καθόλου ακάποτα ούτε νομίζω να δέχεται φιλιά.
25 Αυγούστου, 2024
ιωαννα δεν υπαρχει , εκτος και εαν εννοεις Αννα , αλλα η συγκεκριμενη αυτα δεν τα κανει ουτε στο ονειρο σου.....οποτε εχεις κανει λαθος το ονομα η τον οικο...
review reaction 1 Gianniskavliaris40, Pa Luki Luk, Johnstef
25 Αυγούστου, 2024
Ιωάννα;;;;;;;
Είσαι σίγουρος φίλε;
25 Αυγούστου, 2024
Ποιά είναι η Ιωάννα των Ιωαννίνων όρο;
25 Αυγούστου, 2024
Έχω να προσθέσω ότι η Άννα κάνει αρκετά από αυτά που αναφέρει στην κριτική του ο συναγωνιστής αλλά σε όσους γουστάρει ή και γνωρίζει αρκετό καιρό.
review reaction 1 Gianniskavliaris40
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7