Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 268 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατάθεση στη γνωστή Έμμυ, το ξανθό κοντοπούτανομε τα υαλουρονικά χείλη και τα υπέροχα μάτια! :kiss-mark:
Την είδα ευδιάθετη στο σαλόνι και θεώρησα καλό να της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία. Την πρώτη φορά την
είχα πάρει κάποτε στο Φωκαίας 13, με ουδέτερες εντυπώσεις. Τότε με είχε αφήσει να της χύσω τα μουνόχειλα,
κάτι που με έκανε να της δώσω 2η ευκαιρία.

Είσοδος στο δωμάτιο με αγκαλιά, φιλιά στο λαιμό και πιπίλισμα στα βυζιά της κατόπιν προτροπής της.
Τσιμπούκι ΑΚΑ με όρεξη και γλύψιμο στα αρχίδια! Μακάρι να έγλυφε και κώλο, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε
όλα. Επίσης, τα στοματόφιλα τα αποφεύγει. Γύρισμα ιεραποστολικό για γλύψιμο στο μουνί και κωλοτρυπίδι της,
όπου φάνηκε να δυσανασχετεί. Κι ενώ είδα περίεργη αντίδραση και τη ρώτησα, μου είπε ότι είναι εντάξει.
Εάν ξέρει κάποιος, ας μας πει τι συμβαίνει μαζί της στο γλύψιμο.

Τελικά το χώνω ιεραποστολικά, με το μωρό να μου φέρνει τα πόδια του για γλύψιμο!Ναι!
Εκεί γούσταρε και με κοίταζε λάγνα με τις ματάρες της! Κι όταν σταματούσα, μου ξαναβάζει τα πόδια στη μούρη!Χαχαχα!
Τρέλα! Το μετάνιωσα που δεν την έχυσα στο στόμα, καθώς έχω ακούσει ότι το κάνει εκτός προγράμματος, και
έχυσα εντός καπότας. Αλλά με παρέσυρε το γλυφοπόδι εκτός προγράμματος! Χαχαχα!

Οπότε, ίσως αξίζει μια τρίτη ευκαιρία, όπου θα κάνω προσχεδιασμένες κινήσεις τώρα που γνωριστήκαμε!
Ο άσσος στη μαλακισμένη τσα2 γιατί μου έριχνε πόρτα στο Μετάξι, επί εποχές Άνναμπελ, επειδή
είχα περάσει και σε άλλο σπίτι. Λες και έχουμε παντρευτεί μια και μοναδική πουτάνα!Γαμήσου

Αυτά! Υγιαίνετε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Junax
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
13.828
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 n.smirni76, giorgiodelafuentes2, Pa Luki Luk και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2024
Δε μου έχει κάνει ποτέ παράπονα στο γλυψιμο. Επίσης γουστάρει δεαχτυλακι στην κωλοτρυπα. Η μόνη φορά που μου έκανε μούτρα ήταν γιαυτρλειωσα γρήγορα
review reaction 1 Junax
24 Αυγούστου, 2024
Έχει βαμμένα τα νύχια των ποδιών?
review reaction 1 Reuzel
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2