Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 119 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συναλεπουδιάριδαι...
Σας χρωστώ 2 δηλητηριάσεις του τρέχοντος μηνός, μια εξ αυτών, και η πιο λάιτ, να γράφεται παρακάτω.

* η ημερομηνία νομίζω είναι η σωστή*

Η μνηστή μου με διέταξε να βρω κάποια ζαρζαβατικά για το φαγητό που ετοίμαζε, κι εγώ ως ο κυνηγός της οικίας, στράφηκα προς την εύρεσή αυτών.
Το πρόβλημα εδώ είναι ότι για τα ψιλικά μου, τρέχω ΜΟΝΟ στον Άχμετ τον Πακιστανό απέναντι από πλατεία Βικτωρίας.
Αμέσως και χωρίς δισταγμό έβαλα στη σκισμένη μου βράκα αρκετές χιλιάδες νιγηριανά Νάιρα και έφυγα... φτάνοντας στον Άχμετ, συνειδητοποίησα ότι δεν πωλά τις προμήθειες που μου ζητήθηκαν, και λέω "Ε αφού θα φάω ξύλο και δεν θα γαμήσω σπίτι, δεν ρίχνω κάνα πούτσο εδώ;". Χωρίς να έψαχνα αυτήν την αφορμή, ξεκίνησα την μπουρδελότσαρκά μου.
Από μετριότητα σε μετριότητα, έφτασα στο παραπάνω οίκημα, και ενώσο εκλιπαρούσα για την κοντή μελαχρινη Ρουμάνα, εμφανίστηκε η Σόνια...
Η Σόνια (Sonya), λοιπόν, παλιά καραβάνα στο κουρμπέτι, είναι Ρωσίδα, ψηλή και νταρντάνα, ΤΕΡΆΣΤΙΟ στήθος χαλαρό, πανέμορφο σλάβικο πρόσωπο, μέτριο μήκος μαλλιού ξανθό χρώμα, χαμογελαστή και πεντακάθαρη. Ηλικία είναι περασμένα 45 μπορεί και να έχει ακουμπήσει τα 50. Το σώμα της είναι γυμνασμένο αλλά η κοιλιά είναι πεταχτή και τουμπανιασμένη το οποίο αισθητικώς δεν είναι και το καλύτερο.
Αφού την αναγνώρισα και θυμόμουν ότι είναι καλή στο τσιμπούκι, βγάζω από το εσώρουχο 35 χιλιάδες νιγηριανά Νάιρα, σε μπλε χρώμα, όσα δηλαδή είχα πάρει από το σπίτι για τα ψώνια, και εισέβαλα.
Όπως παντα, το δωμάτιο πεντακάθαρο, αράζω και περιμένω την ψηλή σλαβοβίκινγκ να έρθει να με πολεμήσει μέχρι ξεψυχισμού. Μπαίνει μέσα, μαλακιοχαιρετούρα, και ξεκινά τσιμπουκλίκι ελεύθερο όπως της υπεδείχθη από την αρχοντιά μου...
Εάν το τσιμπούκι ήταν προαπαιτούμενο για να γίνει κάποιος επιστήμονας, η κυρία θα ήτο διοίκησις στη ΝΑΣΑ.
Πάνω, κάτω, αρχίδια, σάλια παντού, δάκτυλα λες και έπαιζε φλογέρα, γλώσσα να τρίβει το πίσω μέρος του πουτσοκρανίου... έργο τέχνης η πίπα της. Τέτοια καύλα ούτε με βιάγκρα...
Θολωμένος και πεινασμένος, την αρπάζω και την βάζω κανονικά. Και εκεί ξεκινάνε τα προβλήματά. Παρόλο που έβαλε μουνολίπανση, δεν έμπαινα με τίποτα. Όχι λόγω μεγέθους (ας γελάσω) αλλά διότι ήταν στεγνό και στενό. Προσπάθησα λίγο απαλά, τίποτα. Η τριβή ήταν τόσο έντονη που ήταν άκρως αντιαισθητικό. Βγαίνω της λέω έλα στα 4 (μαλακία μου). Της τρίβω λίγο το μουνάκι με την πούτσα που αρχίζει να επανέρχεται στην πραγματικότητα, μπας και καυλώσει λίγο και να υγρανθεί η περιοχή της. Πάω να μπω, χειρότερα... εε ρε πούστη λέω γιατί;
Βγάζω τον σκούφο, πετάω για τρίποντο στο καλάθι, και την ρωτώ "έχεις περίοδο;" οοοοχι" μου λέει "έτσι είναι το κανονικό μου..."
Μάλιστα λέω, έλα πιπα να χυσω. Όχι στόμα μου λέει, οκ λέω, στις βούζες σου...
Ξεκινάει πιπα ταυτόχρονα με χειροπαίγνιο, και μετά από 1 λεπτό έχυσα. Πλύθηκε, για κάποιον περίεργο λόγο καθόταν όρθια δίπλα μου. Αισθάνθηκα την αμηχανία της, της είπα όλα καλα, και εσύ κούκλα είσαι. Χαμογέλασε και έφυγε.
Ντύθηκα και έφυγα, έφτασα σπίτι χωρίς τα προαπαιτούμενα καθώς δεν είχα και άλλα λεφτά πάνω μου, οπότε κοιμήθηκα στα σκαλοπάτια εκτός της οικίας με ραγισμένο το χέρι, αλλά με μπάλες άδειες...

ΥΓ: Μ Ο Ν Ο Π Ι Π Α! πάρτε την για τσιμπουκλίκι και χύσιμο. Κάποιοι έχουν πει ότι τελειώνουν στόμα, δεν ξέρω εάν ισχύει. Εγώ μόνο βυζια της τα έχω δώσει, από παλιά μέχρι τώρα που την ξαναείδα (καμία 7ετία διαφορά). Τώρα, εάν σε μάθει μετά από καμιά 10αρια φορές, μπορεί και να στα πάρει στόμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Patsouliño DeLa Vega
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
309
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Milfomaniac, Yatoputso και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2024
δεν σαφησε η Σονια χυσιμο στο στόμα;Πρεπει να εισαι ο πρωτος μετα απο 8500 ατομα περιπου
review reaction 3 review reaction 1 Milfomaniac, Patsouliño DeLa Vega
23 Αυγούστου, 2024
E Υ ΓΕ!
Πες μας τι έγινε με τα ψώνια και πως αντέδρασε η κυρά όταν γυρισες σπίτι χωρίς ψώνια η και με λεφτά λιγότερα.
review reaction 1 Patsouliño DeLa Vega
24 Αυγούστου, 2024
Μήπως δεν κατάλαβα καλά; αντί για "όχι στόμα" μου είπε "όλα στόμα" ;;;
αστειεύομαι. Είπε όχι στόμα κατά την έναρξη του πεοθηλασμού. Ίσως επειδή πήγα "πρώτη" φορά;
24 Αυγούστου, 2024
ΕυλόγησονΕυλόγησονΕυλόγησονΕυλόγησονΕυλόγησον
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4