Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Νάταλι είναι μια κολομβιανή λατίνα μέτριου αναστήματος με καλό σφιχτό κορμί για τα δεδομένα του Μεταξουργείο πάντα,με σιμπαθητηκη φάτσα καλά βιζια αν και δεν τα βγάζει.
Στο δοματιο με καλή διάθεση Μ εστηλε κατευθείαν να πληνω χέρια και μετά ήθελε να μου βάλει καποτα στα όρθια χορις να τον ποιανω.δε γίνεται κοπέλα μου λέω όχι να επιμένει , ποιανω το πετσακι το τραβάω πισο και λέω περνά το γιατί Άλιοςδεν σικονεται με τίποτα ,το εχο πάθει να μου βάλουν Καποτά με κατευασμενο το πετσακι και δράμα η κατάσταση.
Τέλος πάντων το βάλαμε το προφυλακτικό πεσμένο πάντα.
Ξαπλονω και μου άρχιζει μια πίπα τις ψιλοπλακας,να χουφτονω δεν αφήνει,τι τα επλινα τα χέρια.χαζα χαζά και ρουφά γλύψε και λίγο που το πήρα στην πλάκα το θεριό αγριεβει, αυτή επιμένει μπας και τελιοσει εδώ το έργο αλλά εγώ τόρα ήθελα να γαμησω.
Προτη στάση ιεραποστολικό,έκανε το κορμάκι στον άκρη και τον εχωσα δεν ήθελε βαθιά πολύ για τη ποναγε,το σεβαστικα,κάποια στιγμή έπαιζε και το νιμου της.γουσταρεις καργιολα λέω.
Στα τέσσερα στιθηκε καλά έτσι ώστε να βλέπω την κολοτριπιδητσα της .τον εχωσα και άρχισα να τις ρίχνω καντήλια.
Πουτανα ξεσκιζμενη καργιολα ψολοαρπαχτρα που γαμιεσε για ένα δεκαευρο και άλλα .αυτή χαμπάρι δεν επερνε πρέπει να μην καταλαβενε αν και οι βρισιές είναι το Πρότο που μαθενει κανείς.και έτσι μεταξι βρισιδιου και άκρατου μισογυνησμου και υποτίμησης μου βγήκε ένα ορεο χυσημο στη μουναρα της.
Θα με πειτε ανομαλο στ αρχιδια μου.
Αποχερετιστηκαμε όλο χαμόγελα και άντε γεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Atridis
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
208
Likes:
11.631
Πόντοι:
31.613
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μήτσος Μπάμπολας, giorgiodelafuentes2, ThE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2024
"Ψωλοαρπάχτρα που γαμιέσαι για ένα δεκάευρο"
Παρότι δε τη βρίσκω με βρισιές στο γαμήσι, ρισπέκτ
για την ατάκαΚαπέλο
08 Οκτωβρίου, 2024
Οι ερασιτέχνες κάνουν το ίδιο απλώς πληρώνονται σε είδος...και είναι κυρίες...λέμε τώρα.
review reaction 1 Johnstef
14 Οκτωβρίου, 2024
καλησπερα φιλοι, μιλωντας για ιασωνος εχει δει κανεις τελευταια την gilf δαναη στο 20Α?? ευχαριστω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3