Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 120 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Άννα είναι μία Ρωσίδα, η οποία πρέπει να είναι άνω των 40-45 ετών, της μεγάλης,των Σοβιετικών, Σχολής! Παρά το προχωρημένο της ώρας, υπήρχε αναμονή στο σαλόνι, πράγμα για το οποίο δεν δυσανασχετησα καθόλου αφού ο χώρος είναι κλιματιζομενος και ο καναπές μεγάλος και άνετος!
Προερχόμενος από έξοδο, είχα ανάγκη να χαλαρώσω και να απολαύσω την μουσική που έπαιζε...
Η Άννα εμφανίστηκε με ένα ολόσωμο κορμάκι σαν μαγιό κάτι που τις περισσότερες φορές δεν αφήνει το μάτι... να παίξει μπάλα!!
Πάρα ταύτα το πρόγραμμα μιλούσε για ελεύθερο στοματικό, πιασίματα επίσης και φιλάκια εκατέρωθεν παντού!!
Το προαίσθημα ήταν θετικό, όποτε στην νύξη της συνοδού της Άννας, η απάντηση ήταν καταφατική!
Περίμενα λίγο ακόμη για να αδειάσει δωμάτιο και έδωσα το μπλε παράβολο!
Το δωμάτιο σου δίνει την εντύπωση ότι είσαι σε ξενοδοχείο!
Έχει μέχρι και ντουζιέρα με κλειστή πετσέτα!
Επειδή πριν από εμένα, υπήρχε άλλος πελάτης, σκέφτηκα να χαζεψω λίγο.
Όταν όμως πέρασε αρκετή ώρα χωρίς να ανοίξει η πόρτα, αποφάσισα να δοκιμάσω την ντουζιέρα!
Έκανα ωραίο μπανάκι με ζεστό νερό που σε χαλαρώνει... και ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η κ. Άννα μέσα! Με βρίσκει στην καμπίνα του ντουζ κι αφού σκουπίζομαι λίγο βιαστικά, βγαίνω έξω με την μαλαπερδα σχεδόν υγρή!
Σκάει ένα χαμόγελο πονηρό και πολλά υποσχόμενο!!
Πλησιάζω κοντά της κι αφού γίνονται οι συστάσεις, την αγκαλιάζω με μεγάλη οικειότητα και ξεκινούν τα γλωσσικά μαθήματα της μεγάλης των Σοβιέτ σχολής!!!
Μιλάμε για γλωσσοφιλα χωρίς αύριο!!
Ταυτόχρονα οι βυζάρες της ακουμπούσαν στο στήθος μου και μία κατέβαζα το κεφάλι μου ανάμεσα στις "τορπίλες" της και μία που συνέχιζα το "γλωσσικό μανιφέστο"!!!
Εκείνη από την πλευρά της, είχε εστιάσει στο πέος μου που ήταν ήδη "καγκελάριος"!!
Κάποια στιγμή της ζήτησα να ξαπλώσει στην άκρη του κρεβατιού με τα πόδια της ανοιχτά, για να έχω θέα το αιδοίο της! Ξεκίνησα ένα ανελέητο "πινέλο" το οποίο απολάμβανε με διάφορα επιφωνήματα καυλας!
Εν συνεχεία έπιασα τα δάχτυλα των ποδιών της και ξεκίνησε μία θεσπέσια ποδολαγνεία!!
Η Άννα το απολάμβανε με χιούμορ και έκσταση!!
Το γλειφομούνι και το γλειφοκωλι πήγαιναν σύννεφο και κάποια στιγμή σηκώθηκα όρθιος για να ετοιμαστώ για την διείσδυση!!
Εκείνη είχε πλέον την ιδέα να μου κάνει ποδομαλακια κι εγώ συμφώνησα αμέσως...
Η αίσθηση ήταν μοναδική με την μιλφαρα από την Ρωσία να μου τραβάει μαλακιά με τα ακροδαχτυλα της!!
Κατόπιν ήταν η ώρα να μου περιποιηθεί τον πουτσο με τις βυζάρες της!!
Όντως μου τον "φυλάκισε" μέσα στην βυζοχαραδρα της, ξεκινώντας μία "ισπανική" ραψωδία!!! Πλέον ήμουν ένας άνθρωπος που έπλεε σε πελάγη καυλας και το τέλος πλησίαζε με αναπόφευκτη ορμή...
Κάπου εκεί παρέδωσα ένα ακόμη "αγέννητο" παιδί, πλημμυρίζοντας τις βυζάρες της με το καυτό μου σπέρμα!!!
Ήμασταν απόλυτα ικανοποιημένοι και οι δύο κι αυτό φάνηκε από την συζήτηση που ξεκίνησε ευθύς αμέσως...
Δεν με χάλασε καθόλου το ότι δεν την πήδηξα γιατί αυτό που έζησα, ήταν κάτι που δεν το προσφέρουν οι περισσότερες πουτανες που δουλεύουν σε μπουρδέλα!!
Έστω κι αν το συγκεκριμένο μαγαζί θεωρείται κάτι ενδιάμεσο σε οίκο ανοχής και studio.
Και βέβαια εννοείται πως θα γίνει στανταρακι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2024
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Vravrona
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
228
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianniskavliaris40, sakis_clown, Geroxekoutis και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2024
Καγκελάριος...αποθεωνω !!
18 Αυγούστου, 2024
μιλας για την αννα του ιωαννινων 5? μηπως μπερδευτηκες? η αννα , ελευθερο στοματικο + γλωσσοφιλα + γλυφομουνι + γλυφοκολαδα ? ουτε στην πιο τρελλη σου φαντασια δεν γινεται αυτο... εκτος και αν της εκανες κλικ και σου δοθηκε...εδω μιλαμε για την επιτομη του υπερ απλου και υγιεινου προγραμματος... τελος παντων αφου περασες καλα αυτο εχει σημασια...
review reaction 1 Johnstef, Tsarkalakos
19 Αυγούστου, 2024
@athal

όντως, η Άννα δεν κάνει ακάποτα και το δηλώνει κιόλας.
19 Αυγούστου, 2024
Ελεύθερο στοματικό αποκλείεται η Άννα
review reaction 1 Johnstef
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4