Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κριτική είναι αθροιστική μιας και την έχω πάρει 2 φορές σε διάστημα πέντε ημερών.
Πρόκειται για μια καστανή Ουκρανίδα γύρω στα 30, ομορφούλα με μεγαλούτσικο πεσμένο στήθος και ωραίο πατούρι. Πρόγραμμα απλό στα 10€.
Είσοδος της κοπέλας στο δωμάτιο και αφαίρεση στρίγκου. Σουτιέν δεν αφαιρεί, αλλά πετάει έξω τα βυζόμπαλα. Προκαταρκτικά 0 και απευθείας τοποθέτηση σεξοκάλτσαςΚεφάλι σε τοίχο!.
Η πίπα της, ομολογουμένως, καλή και χαλαρωτική με σωστό ρυθμό. Όχι για όσκαρ, αλλά μια χαρά.
Πρώτη στάση στα τέσσερα (και τις δύο φορές) με χαλαρούς ρυθμούς, που στη συνέχεια έγινες δυνατές πουτσιές.
Αλλαγή σε ιεραπόστολο με ωραία καρφώματα στα ουκρανικά μουνόχειλα της. Η συμμετοχή της χλιαρή.
Τρίτη στάση πλάγια με κλείδωμα στα πόδια και ρυθμικές πουτσιέςΝαι! Σε αυτή τη στάση κέρασμα κοκτέιλ εντός μουνιού, με καπότα φυσικά.
Στη δεύτερη φορά που την πήρα, ήθελα να την πάω μόνο doggystyle. Δεν μπορούσα να χύσω και άρχισε να κόβει και η στύση, οπότε το λήξαμε. Είχα γαμήσει πριν λίγο, ίσως φταίει κι αυτό.
Ντύσιμο, χαιρετούρες και bye.
Η τσατσά ευγενική δεν ενόχλησε και τις δύο φορές, αλλά της έβαλα 8 και όχι 10 γιατί πρέπει να καθαρίζει καλύτερα τα δωμάτια Έρχεται ροπαλιά.
Συμπερασματικά, η Αλίνα είναι μια ομορφούλα κοπέλα, για τα δεδομένα πάντα του Μεταξουργείου. Τα θετικά της είναι η καλή πίπα και ότι τον τρώει χωρίς μα μου και παρεμβολές. Είναι όμως ξινούλα, αμέτοχη και έχει έναν αέρα διεκπεραίωσης. Για 1-2 φορές είναι καλή, δεν νομίζω όμως ότι δίνει ενδιαφέρον για περισσότερο.
Αυτά έως την επόμενη περιπέτεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μήτσος Μπάμπολας
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.504
Πόντοι:
2.590
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paparotriftoulas, Pa Luki Luk, Accountant και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού