Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γνωρίζω πως δεν πρέπει να γράφουμε κριτικές για κάποια κοπέλα πολύ συχνά, αλλά θεωρώ πως πρέπει να γράψω γιατί μου έκανε εντύπωση η συμπεριφορά της Ναταλί, ίσως λόγω της καλής συμπεριφοράς από εμένα.

Πάντα σέβομαι την κοπέλα με την οποία συνευρίσκομαι. Έτσι και με τη Ναταλί θέλησα να είμαι όσο το δυνατόν πιο σωστός απέναντί της. Ανέβηκα τα σκυλάκια και πλήρωσα για διπλάσιο χρόνο για να απολαύσω την κοπέλα, αλλά και να προσπαθήσω να περάσει κι αυτή καλά.
Ξεκίνησα όπως πάντα με χαμόγελο, χάδια και γλύψιμο στον λοβό των αυτιών. Μετά από κάμποσο σπατουλάρισμα γυρίσαμε σε 69. Αργότερα μου έβαλε καπότα και ξάπλωσε στο πλάι, όπου μπορούσα να την έχω αγκαλιά και να τη χαϊδεύω. Είμαι λιγάκι αγαπούλης Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο
Εκεί ήρθε το τέλος. Έδειξε να της αρέσει, μου χαμογελούσε πολύ μετά και έδωσε μερικά φιλάκια, λες και με ευχαριστούσε.
Πιάσαμε λίγο την κουβέντα και φαινόταν σαν να μιλούσα με μια κοπέλα με την οποία γαμιόμαστε από παλιά όποτε βρίσκαμε χρόνο.
Μου έκανε μεγάλη εντύπωση αυτό.
Μου είπε μάλιστα πως θα λείπει τον Σεπτέμβριο. Φεύγει για έναν μήνα στη Ρωσία και έρχεται έναν μήνα στην Ελλάδα. Το κάνει εναλλάξ. Οι ώρες που δουλεύει συνήθως είναι από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 4 τα ξημερώματα.
Άξιζε τα χρήματα, οπότε θεωρώ πως πρέπει να της φερθούμε όμορφα για να μας ευχαριστεί με τις υπηρεσίες της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2024
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
120
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΣΠΥΡΟΣΣ, Milfomaniac, ThE και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2024
Σύμφωνο μαζί σου. πρέπει να σεβόμαστε πάντα την κοπέλα που περνάει μαζί μας αυτά τα 10 λεπτά και παραπάνω.
09 Αυγούστου, 2024
ποιος τη χέζει αυτήν… σου είπε πότε γυρνάει η Ιρίνα;
09 Αυγούστου, 2024
Η Νάταλι τιμά το λειτούργημά της. Από τις καλύτερες πίπες στη Φώκαιας και αυτή τη σαιζόν.
09 Αυγούστου, 2024
Σε gfe φάσεις με διπλό παράβολο όλες οι κοπέλες καλή συμπεριφορά έχουν
review reaction 1 George Alpha
09 Αυγούστου, 2024
Φιλε δεν λεω οτι η κοπελα δεν αξιζει αλλα μην παραμυθιάζεσαι κιολας..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5