Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 203 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στον οικο οπου βρηκα μια παλια γνωριμη απο το Μεταξουργειο, ειναι η Αννιτα.
Προκειται για 26χρονη περιπου Αλβανιδα.
Ειναι αδυνατη με ομορφο μικρο στητο κωλο και λεπτες γαμπουλες.
Το μαλλι της ειναι μακρυ ξανθο. Εχει νοστιμο μουτρακι. Το στηθος της πολυ μικρο.
Αν και ειχε χρόνια να με δει με αναγνώρισε αμέσως .
Την Αννουλα την εχω μεγαλωσει στα γονατα μου, της εχω οργώσει το μουνί και της εχω κανει αγρια γαμησια και γλειφομούνια οταν δούλευε πιπινακι αγουρο ακομα στο 10ρικο στο Μεταξουργείο στα Κολωνού 11 και Κολωνού 15,
μετά το γύρισε και σε βίζιτα. Χάρηκε πολύ που με είδε.
Ομιλει πολυ καλα ελληνικα , το προγραμμα της περιλαμβανει ελευθερο στοματικο τελειωτικο.
Ηρθε στο δωματιο και μιλησαμε λιγακι, της ειπα οτι δε θα καναμε σεξ παρα μονο πιπα και χυσιμο.

Η Αννα πηρε την πουτσα μου στο στομα της και αρχισε το ρουφηγμα, στην αρχη το εκανε αρκετα καλα, τον εβαζε ολο μεσα και εγλειφε πουτσοκεφαλο, μετα μου εκανε ενα γρηγορο περασμα απο αρχιδια και τα εγλειψε αλλα δεν εμεινε πολυ εκει. Επανηλθε παλι στο τσιμπουκωμα οπου δεν ειχε τον ιδιο ρυθμο οπως πρωτα. Τον εβαζε επιφανειακα μεσα στο στομα και τον ρουφουσε ενω με το χερι της μου τον επαιζε, τουλαχιστον το εκανε ρυθμικα και οχι αγαρμπα οποτε μετα απο μερικα λεπτα καταφερε να με χυσει. Τα πηρε ολα ζεστα μεσα στο στομα της και ηταν και αρκετα...πηγε στο νιπτηρα οπου τα εφτυσε και ξεπλυνε το στομα της.



Χρειαζεται σιγουρα βελτιωση στο τσιμπουκι και σιγουρα στο προγραμμα "μονο πιπα" δεν τα καταφερνει,
οπως αλλες ιερειες του σεξ οπως η θεια Σονια ή η Τατιανα οπου με σολο πιπα σε στραγγιζουν και σε κανουν να λες καλυτερα πιπα παρα γαμησι μαζι τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2024
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.659
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 The Keeper, Elganador, Atridis και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού