Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο σαλονι εμφανίστηκε η σέξι κολομβιανή αγάπη. Πρόκειται για μία νεαρή περίπου 23 έως 24 ετών. Το δέρμα της είναι μελαμψό, ο κώλος της λάτιν τουρλωτός και σφιχτος, το στήθος της πλαστικό τριάρι που όμως δε μου άρεσε γιατί ήταν σκληρό και οι θηλες της φαινονταν κακοραμμενες πανω στα βυζια. γενικοτερα σαν θεαμα δε μου αρεσε και για αυτο και δεν ασχοληθηκα με το στηθος της.
Το πρόσωπο της είναι όμορφο και γλυκό με μικρά σημάδια ακμής επάνω του και γι' αυτό το λόγο δεν με άφησε ούτε ένα φιλάκι να της δώσω στο μάγουλο.
Δεν γνωρίζει καθόλου ελληνικά παρά μόνο ελάχιστα αγγλικά.
Το προγραμμα της απλο στα 10ε.
Είσοδος της αγάπης στο δωμάτιο όπου πέταξε τις βυζάρες έξω, όπως προείπα δεν μου άρεσε το θέαμα. Πέρασμα καπότας όπου άρχισε μία πολύ καλή πίπα βαθιά με προσπάθεια για deep throat αρκετά σφιχτή και με καλη διάρκεια,απο μπαλες δεν περασε.
Της ζήτησα και στήθηκε στα τέσσερα βάζοντας τα μαξιλάρια κάτω από το στήθος της, πολύ όμορφη κωλάρα η αγάπη για πολλά πισωκολλητά. Μπήκα μέσα της και άρχισα να την σφυροκοπω, έβγαζε καυλωτικα βογγητά, δεν έκλεβε ακόμα και όταν της τον κάρφωνα μέσα της. Την είχα για τουλάχιστον 5 λεπτά σε αυτή τη στάση, το μουνι της ήταν αρκετά σφιχτό σε όλη τη διαδρομή της πούτσας.
Γύρισμα σε κανονική στάση όπου γαντζώθηκα από τα κωλομέρια της και άρχισα να την γαμάω δυνατά, η αγάπη μου χαιδευε την πλάτη και βογγούσε. Της έριξα δυνατές και βαθιές πουτσιες που της δέχτηκε χωρίς να κλέβει, την έχυσα βαθιά μέσα στην μουνάρα της, έδειξε μια βιασύνη να με βγάλει από μέσα της. Ωστόσο όταν την κράτησα από κάτω μου για να στραγγίξω το δέχτηκε.
Εκατσα ανετα 10λεπτο μεσα στο δωματιο μαζι της χωρις ενοχληση.

Ντύθηκε και έφυγε χαμογελαστή όπου ζήτησε να με ξαναδεί και εννοείται οτι και εγώ θα την ξανάεπισκεφτώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.659
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 FAT BASTARD, sweeper, giorgiodelafuentes2 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2024
Πέρα απο τα πλαστικα βυζια η Αγαπη εχει κανει και λιποαναρροφηση γυρω απο την μεση της με αποτελεσμα το σωμα της συνολικα να φαινεται αλλοκοτο (πολυ μεγαλος κωλος με υπερβολικα - αφυσικα σχεδον στενη μεση και επισης υπερβολικα μεγαλο πλαστικο στηθος) ειναι λες και βγηκε απο photoshop....Αλλη γυναικα τελειως...στην πρωτη της περιοδεια πριν κανα χρονο περιπου ειχε μια χαρα φυσικο σωμα με πιασιματα, με ωραιο χαριτωμενο στηθος 2αρι περιπου....επισης δεν ειχε και την ακμη στο προσωπο που εχει τωρα....τι στο καλο παιρνει τιποτα ορμονες..μηπως ειναι τρανς/εγχειρησμενη και δεν το εχουμε καταλαβει τοσο καιρο χαχαχαχα???
review reaction 3 review reaction 1 papaphilips, Ντουνταράς, digger και 2 άλλα μέλη
02 Αυγούστου, 2024
Καλά γαμάτε, εδώ πλήρωσα τα 5πλάσια για παρόμοιες υπηρεσίες και η τύπισσα έκλεβε στο στήσιμο μέχρι αηδίας λες και στο πηγαδόμουνο της είχε μπει καμμιά ψωλάρα 30+ εκατοστά...
review reaction 1 Pa Luki Luk, Dsar263, DmtrsxXx
03 Αυγούστου, 2024
Μηπως είναι εγχειρισμένος ..;
N
Noname_GR
review reaction 3 Dsar263, papaphilips
03 Αυγούστου, 2024
Τι πατούρα έχει ρε φίλε, την πήρα και εγώ πρόσφατα..

Δεν την χορταινεις αυτή την κωλαρα!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4