Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 239 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καυλες πάνε και έρχονται και δεν λένε να φύγουν! Αποφασίζω να κατέβω στα ταπεινά στενά της οδού Φυλής και στα πέριξ εχωντας στόχο Ράνια. Είπα όμως πρέπει να κάνουμε και την τσάρκα μας και μετά από 2..3 σπίτια αποφασίζω να δω Ράνια! Έχοντας όμως σερί δωμάτια το κορίτσι μας είχα αναμονή αλλά ευτυχώς δεν περίμενα πολύ. Μπαίνει μέσα η Ράνια ξανθιά με αλογοουρά βυζάκια όσο μια χούφτα με ωραία σκληρή ρωγα απαλό δέρμα και πολύ ωραίο κωλο (εδώ που τα λέμε εγώ δεν θα υπερβάλλω δεν την λες και κωλαρα...έχει κωλο άνω του μετρίου όχι και απλό όμως ). Αρχικά να πω ότι ήταν η πιο ευγενεστατη και κοινωνική ιερόδουλη που έχω πάει με ρώτησε τι κάνεις πως περασες σήμερα την μέρα σου τι δουλειά κάνεις αν έχεις ξαναπεράσει κλπ ... Ερώτηση για ελεύθερο στοματικό ...θετική απάντηση πάρα πολύ καλή πίπα και έντονα ρουφιγματα και προσπάθιες για deep, στην συνέχεια ζήτησα να ανέβει πάνω μου κάτι το οποίο δεν με τρέλανε γιατί είχε μονότονο Ρυθμό μετά ιεραποστολικό όπου δεν έκλεβε ενώ χαιδευα και φιλούσα τις Μπουτάρες της και τέλος ζήτησα στα 4 όπου ήρθε το τέλος με έντονα μπασιματα σφιγκοντας δυνατά την κωλαρα της! Το αρνητικό παιδιά είναι ότι όντως βάζει πολύ τζελ αλλά γενικά θα πω πολύ καλή συνεδρία δεν κλαις το 20€ είναι ευγενική κοπέλα όχι σαν κάτι αλλες με υφακι και ειρωνεία και ο κυρ Βασίλης μαγκακος!
ΥΓ: ρε παιδες εμένα τουλάχιστον...η Ράνια μου μοιάζει λίγο στο πρόσωπο με την abi από το the last of us ?(όσοι έχετε παίξει το παιχνίδι)
Καλή συνέχεια μάγκες μου να περνάτε καλά και μην ξεχνάμε σεβόμαστε τις κοπελες που δουλευουν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Morty love Jessica
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.156
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Milfomaniac, T.D.7 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2024
Ρε μπρο σόρρυ κιόλας αλλά η abby είχε αγριοφατσα στο παιχνίδι
02 Αυγούστου, 2024
Επικο παιχνιδι!
review reaction 1 Morty love Jessica
03 Αυγούστου, 2024
Τι να σου πω ρε μορτη εμένα στην μούρη μου την θύμιζε λίγο... Τουλάχιστον δεν είχε το σώμα ? θα είχαμε θέμα
19 Σεπτεμβρίου, 2024
Ladt of ass Χαχαχα!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4