Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 76 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ανεβάζω εταιροχρονισμενα κριτική γτ δεν με πιάνει με τίποτα ο ύπνος.

Αριβαρω Μεταξουργείο κατά τις 12 και μπαίνω στον οίκο. Η τσατσά μου παρουσιάζει την Άντζελα, μια μεγαλοκοπελα πάνω από 40 (δεν είμαι σίγουρος ακριβώς ηλικία). Το πρόσωπο της θα το χαρακτήριζα καθημερινό, ενώ είχε παραπάνω κιλά στο σώμα της (παρ'όλα αυτά ήταν ακωλη!!). Τέλος πάντων πληρώνω το παράβολο (10€) και μπαίνω δωμάτιο και μετά από ούτε 5 λεπτά μπαίνει μέσα η Άντζελα.

Χωρίς να χάσει χρόνο μου κατεβάζει το παντελόνι μου περνάει καπότα (δεν νομίζω να κάνει ακάποτο) και μου κάνει μια όχι φοβερή (αδιάφορη θα τη χαρακτήριζα) πίπα για ένα λεπτό το πολύ. Μετά ανεβαίνουμε κρεβάτι όπου κάναμε 2 στάσεις, το ιεραποστολικό και το cow-girl, χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή εκ μέρους της. Μάλιστα στο cowgirl σηκωνόταν σχεδόν αμέσως και προσπαθούσε να με τελειώσει με το χέρι, ενώ της έλεγα συνέχεια να ξανακάτσει πάνω. Μετά την τρίτη φορά που έκατσε και ξανασηκώθηκε γρήγορα και της λέω να ξανακάτσει μου κάνει "δεν παίζουμε εδώ". Με τα πολλά πολλά και αφού η τσατσα είχε χτυπήσει κάνα διλεπτο πριν την πόρτα καταφέρνω να τελειώσω (και να τελειώσει και το μαρτύριο μου μαζί, γιατί δεν μπορώ καθόλου τις διεκπαιρεωτικες γυναίκες, αν και βέβαια ήταν ευγενική). Εννοείται ότι δεν θα ξαναπάω μαζί της γιατί ήταν μια κάκιστη συνέδρια παρ'ολο που (μάλλον) έκατσα πάνω από 10λεπτο (δεν κοίταξα τον χρόνο)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Sidefucker
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
114
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, ThE, Yatoputso και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού