Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 251 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από καιρό πέρασα σε οίκο, ένα ζεστό πρωινό αποφασισμένος σε ότι βρω καλύτερο. Η Τσέχα ήταν με διαφορά καλύτερα στα 3 σπίτια που μπήκα. Καλό κορμί, μικρό στηθάκι, ήρθε γδύθηκε, τρίφτηκε λίγο πάνω μου κάνοντας με πύραυλο. Ρώτησε πως ήθελα την πίπα, με σκούπισε επιμελώς και τον πήρε ακά. Καλή πίπα με γλύψιμο, deep, λίγο χέρι, χούφτωνα ελέυθερα αλλά δεν τρελάθηκα, μάλλον δικό μου το πρόβλημα.
Στην συνέχεια ρώτησε για στάση και της ζήτησα να ανέβει λίγο από πάνω. Τρίφτηκε καλά όμως η αίσθηση από τις κρέμες ήταν ασαφής. Χάιδεψα τα στηθάκια της , έγλυψα ρώγες με γεύση αντισηπτικό (?) και την γύρισα ιεραποστολικό. Η αίσθηση πηγαδιού υπήρχε , πήρα λίγο την κατάσταση στα χέρια μου ενω η ίδια έτριβε το μουνάκι της και τον ξαναέβαλα για να εκραγώ.
Αντικειμενικά καλή συνεδρία, εγώ ίσως ξαναργήσω να πάω, περνάω πολύ καλύτερα στην προσωπική ζωή. Ομως το χούι δεν βγαίνει ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα Τσέχα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
2.825
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Geroxekoutis, FAT BASTARD, giorgiodelafuentes2 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2024
Τι το θέλεις το δρελο αφού περνάς καλά? Να κολλήσεις βλενο όπως εγώ από πιπα κ 69?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1