Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 176 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ Πέμπτης με την πόλη να βράζει. Απόφαση για καταδρομική τελευταίας στιγμής, μετά από έναν μήνα απουσίας από τον αγαπημένο μου έκφυλο βίο.
Δέκα και μισή βρέθηκα στο κατώφλι του Αγκύρας 12. Καρφί για την Αναστασία που είχε βάρδια.
Μαζί της ήταν και η Κατερίνα, γνωστή και ως Πολωνέζα του Φυλής 72 και των guest εμφανίσεων στα Ηλιού/Βούρβαχη. Έχει σοδομιστεί στο παρελθόν και ίσως κάποια στιγμή ξανά στο μέλλον.
Αφού η κυρία του οίκου μου έδειξε τα κορίτσια της, πλήρωσα το αντίτιμο και μπήκα στο αριστερό δωμάτιο, το στενό.
Γδύσιμο, κρέμασμα ρούχων, και πλύσιμο. Είσοδος της Αναστασίας με χαμόγελο. Κατάξανθο ίσιο καρεδάκι, γλυκό προσωπάκι με καταπράσινες ματάρες, ηλικία γύρω στα 45, ύψος γύρω στο 1.60.
Αγκαλιά στα όρθια και φουλ φιλιά. Τα δέχεται με χαρά. Συνέχισα να τη φιλάω λαιμό και μαζί να χαιδεύω το κωλαράκι της.
Βγάλσιμο του σουτιέν και βαθύ κάθισμα μπροστά μου. Ξεκίνημα στοματικού. Δεν είχα σκληρύνει, μέχρι την στιγμή που άρχισε το αργό τσιμπούκωμα. Δεν ήταν βαθύ, ήταν όμως αισθησιακό. Να με κοιτάει συνεχώς στα μάτια. Στην ψυχή.
Και εγώ χαμένος να την κοιτάω έτσι ολόγυμνη μπροστά μου. Τα βυζιά της. Τα πατουσάκια της στα ψηλά πορνοτάκουνα με το διάφανο πλαστικό από πάνω. Να σκέφτομαι πως τους χρωστάω ένα χύσιμο σε επόμενη συνεδρία. Επιστροφή ξανά στο βλέμμα της μετά τη συνολική επισκόπηση.
Το κλειδωμένο eye contact στην πίπα με συγκλόνιζε ανέκαθεν. Πράξη αγάπης.
Δεν είχα πάει με σκοπό να τη γαμήσω. Και είχα ήδη βαρέσει δυο μαλακίες στη διάρκεια της μέρας. Αλλά τον έκανε πέτρα και θα ήταν κρίμα. Μου φόρεσε το φρουτένιο προφυλακτικό και ξάπλωσε στο κρεβάτι. Μπήκα μέσα της.
«Δεν είναι καυτή η μουνάρα μου;»
«Όλες οι Σλάβες έχετε καυτές μουνάρες».
Γέλια.
«Είσαι τρελιάρης».
Φιλιά ξανά, σε στόμα, λαιμό, στα βυζάκια της. Ιεραποστολικό να κρατάω ψηλά τα ποδαράκια της, αυτή να βγάζει τις προσποιητές κραυγούλες της.
«Θέλω να σε χύσω στο πρόσωπο».
«Να με χύσεις, να μου δώσεις την κρεμούλα σου τώρα, τη βραδινή».
Συνόδευσε τα λόγια με την κίνηση του χεριού, πως θα τα απλώσει πάνω στη φάτσα της.
Αρρώστησα, διάολε.
Τη στήνω πάλι σε βαθύ κάθισμα μπροστά μου με εμένα όρθιο.
«Μόνο να προσέξεις τα μαλλιά μου. Και τα μάτια μου».
«Εννοείται γλυκιά μου».
Με το αριστερό μου χέρι, σαν άλλη προσωπίδα, κάλυψα το μέτωπό της να προστατευθούν μάτια και κόμη.
Άρχισα να τον παίζω μπροστά στο στόμα της. Ακουμπώντας απειροελάχιστα τα κλειστά της χείλη. Δεν άργησα να γεμίσω με καυτό χύσι το κάτω ήμισυ του προσώπου της. Τι υπέροχα τελειώματα. Σχεδόν πορνοσταρικά.
Γέλια πάλι από πλευρά της.
«Είχες πολύ κρεμούλα».
Που να ερχόμουν και γεμάτος καλή μου.
Πλύθηκε, σκουπίστηκε, μιλήσαμε και λίγο για καταγωγή και πόσο καιρό είναι στα μέρη μας. Ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις και έφυγε με χαμόγελο.
Όπως και εγώ. Ο σκοπός είχε επιτευχθεί.
Αμάξι, κλιματισμός και Night Sins στο mp3 να παίζει το The Lowest Places You'll Go στο repeat.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Henry Jekyll
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
452
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iron45, giorgiodelafuentes2, Atridis και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού