Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 118 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
δεν μπορω να αποεξαρτηθω απο αυτην. Εκανα μια βολτα στα περιξ (Φυλης δεν παταω) αλλα καμμια δεν μου ενεπνευσε καυλες. Πανω η τραγικα χοντρη Κωνα, απεναντι Η Αλεξανδρα ωραια αλλα μεγαλη, αρα παλι στην Αννα.
Εδωσα το παραβολο, ζητησα νερο, φρεσκαριστικα και περιμενα.
Μου ηλθε πεντακαθαρη, εβαλα το μαξιλαρι της καρεκλας μπροστα στο καθρεπτη και της ειπα να με πιπωσει. Τι πιπα ηταν παλι αυτη, εξαφανισε την καποτα, τα ποδια μου αρχισαν να τρεμουλιαζουν και εγω να βογκαω απο ηδονη. Κρατησε κανενα 5λέπτο, μετα πηγαμε στο κρεββατι, παλι πιπα, καβαλα αυτη, ιεραποστολικο με τα ποδια της ψαλιδι, πισωκολλητο και υπερχυσιμο. Στη διαρκεια της συνεδριας της ελεγα τι ωραιο καυλερο μουνι ειναι και γενικα την ελουσα με αισχρολογα λογω υπερβολικης καυλας.
Το δωματιο και ο κλιματισμος ενταξει.
Θα λειπει 10 - 18/8. Μην εμπιστευεστε το σαιτ, καντε ενα τηλέφωνπ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
273
Likes:
3.709
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 mito, Milfomaniac, Ντουνταράς και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2024
Φοβερή πίπα και καποτα δεν πάνε μαζί τύπε. Ή είσαι προμοτορας ή μπας τσαρδια μια φορά τον μήνα, διάλεξε.
review reaction 1 LYKMAN69
25 Ιουλίου, 2024
Aν είχες πάει ποτέ με την Αλεξία βριλλησου 55 κ 42 η με τη μαρκελα, αλιινα κ Αλεξία βριλλησου 36 κ κωνστσντινουπολεως 92Α θα διαπιστωνες ότι πάει. Πήγαινε σε ακαποτες κ αργά ή γρήγορα τη βλεννογόνο η τη σύφιλη τις έχεις σίγουρα. Το αν είμαι διαφημιστής η προώθητης αυτί φαίνεται από τα γραφόμενα μου από το 2008. Μια ιδέα είναι το αγαπητό πριν 15 χρόνια ήταν πολύ σπάνιο, κ μια η σύφιλη κ βλεννοροια έχουν γίνει ανθεκτικές στα αντιβιοτικά άστε το
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2