Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 51 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βόλτα στο Μεταξουργείο και στο πρώτο μπουρδέλο που μπαίνω τυχαίνει να είναι μία "φωλιά" μικρότερων καταμερισμένων μπουρδέλων με 5-6 δωμάτια σαν γειτονιά απο παλιά ελληνική ταινία.Μετά απο τσεκάρισμα κανα δυό κοριτσιών ,πετυχαίνω τη Μαρία ,μία ebony κοπέλα,συμπαθητική εκ πρωτης όψεως.Περνάω στο δωμάτιο ,ερχεται κι αυτή ,γδύνεται και αρχίζει να παίρνει πολυ καλό τσιμπούκι με φρουτώδη καπότα όπως το συνήθιζουν άλλωστε οι νιγηριανές.Παράλληλα έπαιζα το μουνάκι της κι αυτή δεν διαμαρτυρηθηκε καθόλου.Ερχεται η ώρα για να το γαμήσω με τις λίγες αξύριστες τρίχες πάνω του,διαπιστώνω οτι ειναι λίγο στενή ,παρόλαυτα πολύ ικανοποιητικά στα τέσσερα.Τα μαλλιά της μύριζαν κάτι σαν μύρο ή λιβάνι πράγμα που μου θύμηζε σαν να είμαι σε καμία φαβέλα στην Αφρική,δε με χάλασε καθόλου.Ιεραποστολική σταση μετέπειτα οπου ήρθε και το τελείωμα απο εμένα.Τίμιο γαμήσι στα 10€ , συμπαθητικό κορίτσι ,ωραίο,σφιχτό κορμί με μικρό πεσμένο βυζί,λίγες ραγάδες, ωραίο στυλ με κατι χαϊμαλιά λες και ηταν αφρικανή βασιλισσα,γενικά πολύ καλά.Θα την προτιμούσα ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
bodroum
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
164
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dsar263, giorgiodelafuentes2, ΣΠΥΡΟΣΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού