Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 234 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βόλτα στη Φυλής και μετά απο αρκετό ψάξιμο, καταλήγω στην ,αρχικά, γλυκιά ,φουσκόβυζη κοντοστούπα ονόματι Κλεοπάτρα με καστανό μαλλί.Να σημειωθεί οτι μάλλον αλλάζουν ονόματα μεταξύ τους ή προυπήρχε άλλη με το ίδιο όνομα εκεί γιατι απο τις υπάρχουσες κριτικές, μόνο η τελευταία μου θυμίζει τη...δική μου ”ρουμάνα" κατ' αυτήν Κλεοπάτρα.Δέρμα γάλακτος ,βυζί μεγάλο-αδυναμία μου, η ίδια αρκετά αποστασιωμένη με διαθεση για υποδείξεις (όχι αυτό,όχι ετσι,μή αυτό,είμαι παντρεμένη!!!?? νωρίς το θυμήκε το τελευταίοΧεχε!) Καλούτσικη πίπα με καπότα ,καλούτσικο πισοκολλητό (αφράτος κώλος) καλούτσικο ιεραποστολικό και για τέλος ενα χύσιμο στις βυζάρες της τουλάχιστον να το φχαριστηθούμε στο 90' .... Δε νομίζω 2η φορά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
bodroum
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
164
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Prevelis, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2024
Τη Κλεοπάτρα πρώην Πάολα την έχω πάρει 3 φορές 2 μόνη της και τη 3η παρτουζα με τη Ρίτα Φώκαιας 19 μιλάμε για παρτουζαρα η Ρίτα ελεύθερο στοματικό και η άλλη βυζάρες που τις εγλυφα και γαμαγα τη Ρίτα στα 4 και η Κλεοπάτρα πάνω στη Ρίτα να την πιάνω για στήριγμα και έχυσα πανηγυρικά στο μουνι της Ρίτας καύλα παρτουζα.
B
Bbwlover99
review reaction 1 bodroum
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1