Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 568 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωινές καύλες με έκαναν να κατηφορισω για φωκαιας 27 και Ιρίνα. Την ξέρετε καυλάκι σουπερ. Μπαίνω δωμάτιο φρεσκαριζομαι και σε κανά 5 λεπτό σκάει το καυλάκι λίγο σοσιαλ για αρχή και αρχίζει το χαμουρεμα στα όρθια τα γλωσσοφιλα δεν άργησαν να πέσουν. Την ξαπλώνω κρεβάτι και την αρχίζω σε ένα γλυφομουνι σπέσιαλ, τα πρώτα υγρά έκαναν την εμφάνιση τους η Ιρίνα άρχισε να βογγάει αισθησιακά και να χαϊδευει το κορμί της, αφού είδα ότι το απολαμβάνει πέρασα και από κωλοτρυπίδα που της την έχωσα βαθιά ( να πώ την αλήθεια ήθελα αντί για γλώσσα να έβαζα την πουτσα μου ) το γουσταρε τρέλα. Σηκώθηκα όρθιος και άρχισε ένα απολαυστικό τσιμπουκι, την κοίταγα στον καθρέφτη και ήταν πολυ καυλωτικά, πρώτη στάση ιεραποστολική. (Αυτό που παρατήρησα ήταν ότι το μουνακι της ήταν αρκετά σφικτο) μετά από λίγο γυρίσει στα 4 και αρχίζει ένα απολαυστικό γαμήσι να ανοίγω τα κωλομέρια της και να βλέπω την λαχταριστή της κωλοτρυπίδα και τον πουτσο μου να σκίζει το μουνάκι της σαλιωνω τον αντίχειρα και της τον χώνω στο κώλο?. Τρίτη στάση πάλι ιεραποστολική πεσαν και μερικά ακόμα γλωσσοφιλα και το τέλος δεν άργησε να έρθει, φιλάκι μετά λίγο παλι σοσιαλ μου είπε θα κάτσει ως το πρωι για όποιον ενδιαφέρεται . Χρόνος μέσα στο δωμάτιο περιπου ενα τεταρτο χωρίς ενοχλειση από την τσατσά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Thanosm(2)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
689
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 argyrotoxos, Milfomaniac, ΣΠΥΡΟΣΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού