Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 289 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
λατινοειδες πιτσιρικα κοντου εως πολυ κοντου αναστηματος (πετιτ θα ελεγα), καστανα ισια μαλλια μεχρι μεση (αν θυμαμαι καλα), φατσουλα σχετικα καλη (ιδιως οταν χαμογελαει), μικρο βυζι, λεπτο αδυνατο κορμι, ωραιο κωλαρακι και οκ ποδια για το υψος της.
σαν γενικη εικονα και για την τρεχουσα εποχη ειναι μια χαρα, σε σχεση με τις υπολοιπες λατινομπαλοτσες.
εισοδος στο δωματιο και με βρισκει κλασσικα στα καθαριστικα.
ειναι σοβαρη και φαινεται απομακρη εως διεκπεραιωτικη μιας και καθεται αμεσως στο κρεβατι και με περιμενει.
παω διπλα της ορθιος και χαϊδευω οτι μπορουσα, σε αυτη τη θεση που ηταν.
δερμα καλο θα ελεγα, αλλα οχι το σουπερ ουαου για την ηλικια της.
μπαλαμουτι 0, αρα παμε να τελειωνουμε κοινως.
συνενοηση στη νοηματικη και κατι ολιγα αγγλικα, εκτος αν κατεχεις το λατινικον.
ξεκινημα για πιπα και της λεω για φρι, παιρνει μαντηλακι και με σκουπιζει επιπλεον.
η πιπα της ειναι ψιλοαδιαφορη... εως τελειως αδιαφορη. απλα τον παιρνει μεχρι ενα σημειο και τιποτα αλλο απολυτως. επισης ειναι της ταξης των καποιων δευτερολεπτων. σταματησε και πηγε να βαλει προφυλαξη, αλλα τη σταματησα και εγω στα καπακια και της εκανα νοημα να συνεχισει για λιγο ακομα, οπου το εκανε καπως λιγο καλυτερα απο πριν. της ψιλοπιεσα το κεφαλι για πιο βαθος, αλλα ματαια.
αφου μου εχει σηκωθει ικανοποιητικα, σταματαει ξανα και μου φοραει προφυλαξη.
πασαλειβει με εξτρα τζελ ολο το εργαλειο και καπου σαστησα με την ποσοτητα.
με ολα αυτα λοιπον, εχω ηδη καταλαβει οτι δεν ειμαστε για πολλα πολλα.
πρωτη σταση σε μισιον στην ακρη του κρεβατιου και με μενα ορθιο (οπως ειμασταν).
εχει πολυ ωραιο μουνακι, αλλα τι να το κανω με τοση ξενερα και μηδενικη ηδονικοτητα ?
μπαινω χαλαρα και ξεκιναω να ανεβαζω τεμπο.
δεν εχω πιασει ακομα καλη ταχυτητα και με κοβει και μου λεει "ριλαξ μπεημπι" (να'τα τα αγγλικα που λεγαμε).
να χαϊδευω κοιλια, στερνο και λαιμο.
οι εκφρασεις προσωπου της οχι και ευχαριστες θα ελεγα, πιο πολυ προς πονου και δυσανασχετησης ηταν.
ξενερωνω ακομα και δεν κανω τιποτα ταρζανιες μιας και δεν υπηρχε νοημα, απλα πηδαω ετσι σε ηπιο τεμπο και με ψιλοβαρετο τροπο.
βαρεθηκα και την αλλαζω σε ντογκυ με μενα ορθιο επισης, για να τελειωσω.
ξανα χαλαρα και ανεβασμα τεμπο μεχρι ενα σημειο ωστε να μη με κοψει παλι.
εδω ενιωσα οτι εχει καπως αξυριστα ποδια σε καποια σημεια, μιας και χαϊδευα οτι μπορουσα για να κρατησω ενα επιπεδο απο την αρχικη μου ξενερα (πλατη-ποδια-κωλο). συνεχισα ετσι ωσπου ηρθε το τελος εντος καποτιδιου, οπου με αφησε και στραγγιξα κανονικα.
μια αδιαφορη συνευρεση μολις ειχει τελειωσει.
ευχαριστιες, καθαριστικα και μπαη μπαη.

για να κλεισω
1) ο χωρος δεν εχει αλλαξει απο πριν, απλα θελει μια σχετικη ανανεωση μετα απο τοσα χρονια.
2) η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου.
3) η κατριν ειναι μια φρεσκια πετιτ πιτσιρικα στην πιατσα και σε σχεση με τις υπολοιπες λατινομπαλοτσες, ειναι εμφανισιμη.
εκει κερδιζει και στα σημεια.
απο σεξ ειναι μια αδιαφορη συνερευση οπου δε θα σου μεινει κατι να θυμασαι, μιας και δεν κανει τιποτα απολυτως γι'αυτο.
για μενα ειναι ενα καθαρο ορεκτικο για 1-2 ξεμπουκωματα πριν πας στο κυριως πιατο με καμια αλλη κοπελα και με πιο αξιολογο σερβις.
απο μενα ειναι ισως προς οχι λοιπον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατρίν
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
50.481
Πόντοι:
21.661
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Johnny Red2, Yatoputso και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2024
Εραστή του εικοσάρικου

Mr μαλάκα της καρδιάς μας

χαιρετίσματα στον Φίλο σου τον πορνομετανάστη

Χαχαχα!
15 Ιουλίου, 2024
@Elganador
ελμουφαδορ/μπισα/εμ-παπε κλπ, πλύνε χεράκια και χαιρετισμούς στα υπόλοιπα κλωνάρια σου Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2