Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 298 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο μαγαζι οπου ηταν η Ιβανα.
Βγηκε στο σαλονι ευδιαθετη με χαμογελο.
Η υπηρεσια ανακοινωνει το προγραμμα της που περιλαμβανει τα παντα εκτος πρωκτικου.
Ειρωνικο...
Πληρωμη 20ρικου και μετα απο 3-4 λεπτα ηρθε μεσα η Ιβανα.
Με βρηκε ξαπλωμενο και καυλωμενο, social μηδεν, αρχισε με το καλημερα να με γλωσσοφιλαει αγρια,μετα αρχισε να φιλα το κορμι μου και να κατεβαινει προς τα κατω.
Με καβαλησε (χωρις εισοδο) και ετριβε το μουνι πανω στην πουτσα μου.
- Να στον βαλω ? (ακαποτα)
-ΝΟ only with condom.

Tης ειπα ειπα να συνεχισει τη δουλεια της οπου επιασε το γυμνο παπαρι μου και αρχισε να το ρουφα.
Αρκετα καλο γλειψιμο με σαλιο και καλο ρυθμο, γλειφει αρχιδια με μανια και τα μπουκωνει.
Περασμα καποτας οπου της ζητησα να την γαμησω απο κωλο, το δεχτηκε αμεσως και στηθηκε, εβαλε αρκετο λιπαντικο στην κωλοτρυπα της αλλα και πανω στην καποτα.

Εισοδος με λιγο ζορι και σπρωξιμο οπου της τον εχωσα ολο μεσα της.
Εφαγε μερικες απαλες πουτσιες για να στρωσει το κωλαντερο ενω εβγαζε χαμηλοφωνα βογγητα.
Φαινοταν οτι αντεχε οποτε ανεβασα ρυθμο, συνεχισα να τη γαμαω με πιο δυνατο ρυθμο χτυπωντας με δυναμη πανω στα κωλομερια της, βογγουσε αλλα τον ετρωγε ολο μεσα, στηθηκε και λιγο πιο χαμηλα για να τον τρωει ολο ευθεια μεσα.
Γαμησι κανα 7 λεπτο απο κωλο και χυσιμο καρφωμενος μεσα, δεν αντεξα παραπανω γιατι εχει σφιχτο κωλαντερο και δεν κρατηθηκα.
Αφου στραγγιξα τελειωτικα τον εβγαλα οπου ηταν πεντακαθαρος, εκανε ελεγχο της καποτας και αφου δεν ειχε σπασει ντυθηκε και εφυγε.

Συμπερασματικα, τιμιο κωλογαμησι σε δυνατο ρυθμο με ολοκληρωτικη εισοδο χωρις παραπονα.
Καθολου ομιλητικη και λιγο ψυχρη. Εγω την καυλα μου την εβγαλα παντως,δεν ηθελα να τη πιασω και γκομενα για αυτο χεστηκα που δε μου μιλουσε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιβάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.571
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, ThE, Elganador και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2024
Ass moments...
09 Ιουλίου, 2024
Α ρε μύστη! Την έκαψες! Τώρα θα έρχεται το κάθε σάπιο βόδι και θα απαιτεί κώλο εκτός προγράμματος! Τουλάχιστον την έβγαλες καθαρή από σκατό την πουτσα. Εγώ την έβγαλα σκατωμενη... Χαχαχα
review reaction 2 DmtrsxXx
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2