Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 81 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν θα αποκαλύψω πώς, αλλά έμαθα πως η θρυλική τρανς Σαμπρίνα εργάζεται στο εν λόγω μαγαζί και ξεκίνησα πρωί (ημερομηνία ενδεικτική) για προσκύνημα...

Η περιοχή μακράν όχι η καλύτερη δυνατή, το ίδιο και ο χώρος (κλασσικό μπουρδέλο). Περνάω κατευθείαν στο δωμάτιο, στον δεν υπήρχε αναμονή. Περιμένω την Σαμπρίνα ξαπλωμένος, έρχεται από πάνω μου και κατευθείαν τρίβει το ξεκαύλωτο, αλλά εντυπωσιακό πέος της πάνω στο δικό μου. Ρωτάει αν της αρέσει το στοματικό και αμέσως μου το βάζει στο στόμα, όπου γρήγορα αρχίζει να μακραίνει και παχαίνει ανησυχητικά, οδηγώντας με σε απανωτά πνιξιματα...

Η πούτσα της δεν καύλωσε πότε πλήρως, ωστόσο περιοδικά άρχισε να μου την κοπανάει στο πρόσωπο λέγοντας διάφορα βρωμολογα, για να μου την ξαναφτάσει στο λαρύγγι...

Μετά το παίξιμο, σειρά είχε το σούβλισμα. Έχοντας ήδη ξεκινήσει το δακτυλιασμα, με ρωτάει αν θελω να τον φάω. Αποκρίνονται θετικά, αλλά ζητάω να μπει με το μαλακό. Εννοείται έχοντας προφυλακτικό, μπαίνει στην αρχή μαλακά σε στάση ιεραποστολική, αλλά ήδη σφαδαζω από τον πόνο. Αμέσως χαλαρώνει και μου ζητά να ελέγξω εγώ την κίνηση. Με τα πολλά συνηθίζω και δίνει πόνο, μου ζητάει να σηκώσω τα πόδια και αρχίζει να με οργώνει με διάφορα βρωμολογα. Σε κάποια φάση της ζητάω να με χαστουκισει, άλλο που δεν ήθελε, μου πέταξε και ένα φτύσιμο σε κάποια φάση και μου ζήτησε να χύσω.

Εκεί την σταμάτησα και ζήτησα αλλαγή στάσης, με τη Σαμπρίνα να στέκεται όρθια μπροστά από το κρεβάτι και εγώ να σκύβω στα 4. Πάλι βρωμολογα, κωλομπατσα και ένα όργωμα δίχως αύριο, πραγματικά δεν ξέρω πως άντεξα με τέτοιο ρόπαλο. Και μάλιστα σε κανένα σημείο, πιστεύω, δεν έφτασε πλήρη στύση. Εκεί, με την τύπισσα να πιάνει το κουπί με το ένα χέρι και να μου τον μπηγει βαθιά στο έντερο, με τα πολλά έχυσα σε ένα χαρτί που μου έδωσε.

Έφυγε βιαστικά, καθώς υπήρχε πελατεία. Η επίδοση της τύπισσας άριστη (που να καυλωνε και φουλ... Με φορείο θα έφευγα), θα ήθελα να την δοκιμάσω στον προσωπικό της χώρο, όπου θα ήταν τουλάχιστον πιο άνετη σε ζήτημα χρόνου/πίεσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
270
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, peter ellison, vido και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού