Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική, σίγουρα το πρώτο δεκαήμερο του Ιούνη. Στο μπουρδέλο με τσατσό τον γνωστό -και αγαπητό κατά τ'άλλα- κυρ-Βασίλη με το διαφημιστικό σλόγκαν "η Ράνια που σε πάει στα ουράνια". Πρόβαλε λοιπόν η Ράνια την κωλάρα της στο σαλόνι και το ένστικτό μου είπε αμέσως ΝΑΙ. Περιμένω 40 λεπτά, και περνάω στο δωμάτιο όπου περιμένω κι άλλα 10 λεπτά. Άξιζε ρε μάγκες η υπομονή, η τύπισσα έχει φοβερή κωλάρα. Έχει ένα αξιόλογο ύψος δεν την λες και κοντή, αλλά αυτό που μετράει και ελκύει πιο πολύ είναι η κωλάρα της. Λεπτή είναι κατά τ'άλλα με αδιάφορο έως και ελαφρώς κάτω του μετρίου πρόσωπο.
Μπαίνει στο δωμάτιο, την χαϊδεύω και της γλύφω τα βυζιά. Ύστερα κατεβαίνω με τα χέρια στον κύριο ήρωα της ιστορίας μας τον ΚΩΛΟ της. Ε ντάξει, εκεί μου σηκώθηκε και πήρε φουλ στύση οπότε και πέρασε το προφυλακτικό. Έκανε μια εντάξει πίπα, και της λέω θέλω να σου γλύψω το μουνί. Με κοιτάει στην αρχή λίγο, μου ζητάει να βγάλω έξω τη γλώσσα και δίνει το ΟΚ της. Κατεβαίνω κάτω, αυτή ξαπλωμένη, και κάνω τα μαγικά μου επι 5 λεπτά. Υπόψη ότι ήταν καθαρότατο το μουνάκι της και δεν είχε βάλει τζελ μέχρι εκείνη τη στιγμή. Κατάφερα να το υγράνω, έδειχνε να της αρέσουν τα παιχνίδια που έκανα με τη γλώσσα μου στο μουνί της και με το δάχτυλό μου στην κλειτορίδα της. Τα πόδια της έτρεμαν, και απ'ότι ξέρω αυτό είναι μια θετικότατη ένδειξη. Αφού το ευχαριστήθηκα, της ζήτησα να μείνει εκεί για να την πάρω ιεραποστολικά, εν τέλει δεν ενοχλεί καθόλου το μέτριο πρόσωπο μες την καύλα. Πολύ ωραία αίσθηση είχε, άντεξε δυνατούς ρυθμούς χωρίς παράπονο, κι επειδή το τέλος κόντευε της ζήτησα στα 4 για να χύσω με θέα την κωλάρα, ώπερ και εγένετο. Στράγγιξα καλά μέσα της και τραβήχτηκα, έδωσα φιλάκι στο κωλομέρι, την ευχαρίστησα με ευχαρίστησε και της είπα ότι θα επιστρέψω, μου απάντησε με πολύ χαρά ότι θα με περιμένει. Όλα τέλεια δηλαδή...

Αν σταματούσα εδώ, θα είχατε κάθε δικαίωμα να πείτε "ρε μαλάκα, γιατί έβαλες τέτοιες βαθμολογίες τότε; γιατί έβαλες ότι δεν θα την ξανασυναντήσεις;". Θα δείτε!

Λοιπόν, κατεβαίνω στο ΑΤΜ της Εθνικής λίγο πιο κάτω, κι έρχομαι πίσω εξοπλισμένος για δέυτερο γύρο. Είχε 3 μπροστά μου, λέω δε πειράζει... Βγαίνει η Ράνια με βλέπει, κι όταν μπαίνει μέσα λέει κάτι στον κυρ-Βασίλη και βγαίνει αυτός να μου πει να φύγω γιατί "έχει πολύ αναμονή και την έχεις ήδη πάρει σήμερα", δεν με ικανοποιεί σαν δικαιολογία αφού πριν περίμενα περισσότερο και δεν αλλάζει που την έχω ξαναπάρει την ίδια μέρα (τι έχουμε; pussy-capital-control και δεν το ξερα;). Αποχωρώ με μισή καρδιά αλλά με την ελπίδα να κατέβαινα και την επόμενη μέρα. Αυτό έκανα ρε μάγκες, ήμουνα κι απ'τους πρώτους... Με βλέπει η Ράνια στο σαλόνι, και βγαίνει ο κυρ-Β να μου πει να φύγω (ενώ σε άλλο μπάρμπα που ήταν μέσα του λέει να μείνει) γιατί τώρα λέει "είναι άλλος στο δωμάτιο που την έκλεισε 1 ώρα", εγώ απτόητος λέω "δεν πειράζει περιμένω" λέει αυτός "ε όχι αυτη τη δουλειά θα κάνουμε; δεν είναι καφέ το μπουρδέλο...", εκεί κατάλαβα ότι μάλλον κάτι δεν πάει καλά, έφυγα στεναχωρημένος και με την απορία. Βλέπω τον κυρ-Βασίλη μετά από λίγες μέρες στον δρόμο εκεί στη Φυλής, του λέω "τι έγινε με τη Ράνια; δεν θέλει να με πάρει;" απαντάει αυτός "ναι δε θέλει, κάτι της έκανες στο δωμάτιο και δε θέλει να σε πάρει", λέω κι εγώ "δεν έδειξε να την ενοχλεί κάτι πάντως, είπε κάτι περισσότερο;" είπε κι αυτός όχι και έληξε εκεί η κουβέντα. Αυτό διακαιολογεί και την χαμηλή βαθμολογία της κοπέλας αλλά και του τσατσου.

Επέστρεψα την περασμένη Παρασκευή για μια ακόμα δοκιμή, τώρα δεν ήταν ο κυρ-Βασίλης αλλά μια παχιά τσατσά. Με άφησε να περιμένω στο σαλόνι ενώ είχε άδειο δωμάτιο και της πρότεινα να πληρώσω και να μπω, αρνήθηκε, κατάλαβα ότι πρέπει πρώτα να περάσουμε τον έλεγχο της Ράνιας... Περίμενα εγώ κι ύστερα από μένα ήρθε ένα άλλο νεαρό παιδί στην ηλικία μου κι ένας μπάρμπας. Βγαίνει η Ράνια, μας βλέπει, και λέει στην τσατσά κάτι (στα αλβανικά υποθέτω;) οπότε κι η τσατσά διώχνει εμένα και τον άλλο νεαρό και κρατάει τον μπάρμπα...
Να σημειωθεί ότι όταν την επισκέφθηκα ερχόμουν από το σπίτι κι όχι από τη δουλεία, έιχα κάνει το ντους μου και φρεσκαρίστηκα εκεί. Έχω δει να διώχνει κάτι παιδιά πακιστανούς με το που περνούσαν το κατώφλι, εμένα δεν μπορούσε να το κάνει γιατί δεν μοιάζω για μη-έλληνας και μιλάω καλά ελληνικά. Είμαι νέο παιδί, εμφανίσιμο με λίγα παραπανίσια κιλά. Δεν ξέρω ρε μάγκες τι την ενόχλησε, αλλά μπορώ να σκεφτώ μόνο αυτά: οι τρίχες (δεν ξυρίζομαι) αλλά κι αυτό δεν καταλαβαίνω πως σε ενοχλεί όταν δεν κάνεις ελεύθερο στοματικό και δε σου ζητάω να με γλύψεις πέρα από το λάστιχο, και η περιτομή που έχω (την έκανα από βρέφος) που κι αυτό δε ξέρω πως ενοχλεί. Της μίλησα μια χαρά στο δωμάτιο και δεν την πόνεσα κάπως, οπότε αλήθεια δεν καταλαβαίνω (και κάθε δική σας βοήθεια θα ήταν εννοείται χρήσιμη). Είμαι υπέρ του να παίρνουν οι κοπέλες όποιον γουστάρουν, το ξέρω ίσως φανεί περίεργο σε κάποιους, αλλά το πιστεύω και ιδεολογικά αυτό. Το γεγονός που με ενόχλησε εδώ ήταν το ανεξήγητο του γιατί δεν ήθελε να με ξαναπάρει, ενώ με είχε πάρει αρχικά και ήθελα να ξέρω τι έκανα λάθος για να μην το επαναλάβω αλλού, υποθέτω θα μείνω με την απορία... Με ενοχλούσε πάντα άμα έδιωχναν πακιστανούς (ή άλλων εθνικοτήτων παιδιά) από το μαγαζί, με την δικαιολογία ότι βρωμάνε ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Πέρα από τον πλήρη ρατσιστικό χαρακτήρα του σχολίου, είναι κάτι που δεν ισχύει σε όλη του την γενικότητα. Ο άλλος μπορεί να ήρθε καθαρός και τον απορρίπτεις με μόνο κριτήριο το χρώμα δέρματος... Άσε που κάθισα πολλές φορές δίπλα από μπάρμπα ελληναρά που βρωμούσε. Η υγιεινή είναι σημαντικό ζήτημα, δεν είναι όμως θέμα εθνικότητας, άμα ο άλλος δεν είναι καθαρός διώξτον από το δωμάτιο και πες του γιατί. Αυτά από μένα!


Πραγματική Βαθμολογία:

Εμφάνιση κοπέλας 8
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 5 (συνυπολογίζοντας την ευχάριστη συνάντηση)
Χώρος/καθαριότητα χώρου 9
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 6
Σχέση αξίας/κόστους 7

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
sakis_clown
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
288
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 tasoskatan, Elganador, Johnny Red2 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2024
Κατι δεν παει καλα εδω... δεν γινεται απο την μια να την εκανες να υγρανθει απο καυλα (ενω ηταν στεγνη) να επεσε ωραιο γαμησι , να χαιρετηθηκατε ομορφα, να σου ειπε οτι σε ξαναπεριμενει... και απο την αλλη να σε θυμαται οταν σε βλεπει στο σαλονι και να σε απορριπτει αμεσως..... κατι δεν κολλαει....
review reaction 1 Johnstef, Ψωλίνιο ντε Καυλέιρα, sakis_clown και 2 άλλα μέλη
04 Ιουλίου, 2024
μουνι παρακαλετο- γαμησι ξυνο
review reaction 1 Dsar263, sakis_clown, TRR και 2 άλλα μέλη
05 Ιουλίου, 2024
Φίλε 1ον γράφεις πολύ ωραια. Εχεις γραμματικές γνώσεις και αυτό φαίνεται και κυρίως βοηθάει εμάς που διαβάζουμε τις σκέψεις - εμπειριες σου. Όσο για τη Ράνια πολύ απλά της έχουμε δώσει πολύ αξία και έχει συμπεριφορά ντίβας. Επίσης μπορεί να σκέφτηκε πως αν έκανες σε αυτή ένα τόσο έντονο γλυφομούνι μπορεί να κάνεις και σε άλλες γιατί δεν έχεις ενδοιασμούς και κανείς γλυφομούνι σε ιερόδουλες, όσο καθαρός κι αν είσαι κι αν φαίνεσαι, και φοβήθηκε μην την κολλήσεις κάτι. Εξάλλου τσεκαρε και τη γλώσσα σου (λες και είναι στοματολογος...τι άλλο θα ακούσω εδώ πέρα ρε μάγκες...μας γίνανε οι πουτανες δερματολόγοι - αφροδισιολόγοι...!).
review reaction 1 review reaction 3 George Alpha, kosamf, Dsar263 και 3 άλλα μέλη
05 Ιουλίου, 2024
Ρε παιδιά λίγο άσχετο αλλά επειδή το διάβασα ...πρέπει να πηγαίνουμε απαραίτητα ξυρισμένοι;
review reaction 3 sakis_clown, papaphilips
05 Ιουλίου, 2024
Πας καλά Μύστη μου ; Γράψε την στα Αρχιδια σου ρε φίλε . ... Νέο παιδί... Στα παπάρια σου ρε!!!
review reaction 1 review reaction 2 Dsar263, sakis_clown, Επιρρεπής
05 Ιουλίου, 2024
Χωρίς καμμία διάθεση να σε στενοχωρήσω,θα σου πώ ότι υπέπεσες σε λάθος που πιθανόν πολλοί κάνουμε στο ξεκίνημα κυρίως.

Κι όχι μόνο μιά φορά αλλά εσύ επέμενες κιόλας όταν είδες την πρώτη πόρτα.

2ο λάθος λοιπόν το να επιμένεις σε τέτοιους χώρους...μα και πόσο μάλλον όταν τρως πόρτα.

Το 1ο δε θα στο αναλύσω εγώ πάντως, πιστεύω έχει μεγαλύτερη αξία να το βρείς αλόουν.

Παρόμοια ισχύουν και εκτός μπουρδέλων αναλόγως της φάσης βέβαια και των εμπλεκομένων και του τι πιάνει το ραντάρ καθενός τους.

Καλή συνέχεια.
review reaction 2 review reaction 1 sakis_clown, Επιρρεπής
05 Ιουλίου, 2024
Ρε παίχτη, πήγαινε στο διπλανό μπουρδέλο και χέσε τη βρώμα! Απλά σε είδε λίγο μαλακακο επειδή επέστρεψες να την ξαναγαμησεις το ίδιο βράδυ, οπότε σου κόβει τον έρωτα! Αυτό συνέβη, τυπε!
review reaction 3 review reaction 1 George Alpha, Dsar263, sakis_clown και 2 άλλα μέλη
05 Ιουλίου, 2024
τα πραγματα ειναι απλα...τρελλαθηκε με το γλυφομουνι που της εκανες και μετα δεν μπορουσε να αποδωσει στην εργασια της...οποτε σου λεει καθε φορα με αυτον θα ειμαι χωμα, για αυτο σε μπλοκαρε...και γενικα να ξερεις πορτοκαλια δεν βγαζει μια μονο πορτοκαλιά...υπαρχουν πολλες...υγειαινετε
review reaction 1 Arxontas tou skotous, George Alpha, Dsar263 και 5 άλλα μέλη
05 Ιουλίου, 2024
Αφού είσαι νεο εμφανισημο και καθαρό παιδί και στο γαμιση τιπος και υπογραμος.
Τότε σίγουρα η κοπέλα φοβάται την σινεσθηματικη εμπλοκή,και από σένα αλλά κύριος από τον εαυτό της.
Μην ξεχνάς πος είναι δουλειά και η κοπέλα περνει 30 άτομα τη βάρδια.δεν έχει περιθώρια για τέτοια.
Ένα πουτσο και στην επόμενη.
review reaction 1 sakis_clown
05 Ιουλίου, 2024
Πολυ το στιβεις και το σκεφτεσαι..πρωτον απ ολα απ τη περιγραφη σου φαινεσαι παιδι καλλιεργημενο..και ασχετα απ τα προσθετα κιλα που ειπες πως εχεις- δεν εισαι ο μονος- σιγουρα η συμπεριφορα σου θα ηταν σωστη και επιπλεον καποιος με λιγα κιλακια παραπανω δε σημαινει πως δεν ειναι ερωτικος, πως δε κανει καλο σεξ η οτι δεν ειναι ικανος να ελκυει μια γυναικα...εδω τιποτα δεν εχει γινει απ οσα φσνταζεσαι...απλα προτιμηθηκε ο ...μπαρμπας γιατι θα πληρωνε περισσοτερα...οι μπαρμπες δεν τις κουραζουν και πολυ τις κοπελες...λιγα κανουν..επισης η Ρανια...απο που κι ως που ντιβα?? Απλα συμπαθητικη...καλουτσικη προς μετρια..απο καθε αποψη..
review reaction 1 Arxontas tou skotous, sakis_clown
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2